Netflix, Dragon Age: Absolution Animasyon Dizisini Duyurdu HABER 12 Haziran - Mehmet Tandoğan Dragon Age: Absolution, Dragon Age evrenindeki bir imparatorluk olan Tevinter'de geçiyor.
Dragon Age 4'ün 2023 Sonuna Doğru Çıkış Yapacağı Bildirildi HABER 19 Şubat - Mehmet Tandoğan Venture Beat'ten Jeff Grubb, oyunun çok iyi durumda olduğunu ve ekibin hızlı bir şekilde çalıştığını belirtti.
Dragon Age: Origins'in Hayran Güncellemesi 790 Hatayı Düzeltiyor HABER 21 Ocak - Gazali Çetinkaya Güncelleme ayrıca gizli diyalogları, hikaye seçimlerini ve eşyaları iyileştiriyor.
Dragon Age: Origins'in PC Sürümü Origin'de Ücretsiz! HABER 08 Ekim - Tayfun Kumaş On the House kampanyası yeni oyunlarla devam ediyor.
Steam'den Dragon Age Serisine İndirim HABER 24 Nisan - Samet Konuksal Dragon Age: Orising ve Dragon Age: Origins Awakening %75 indirimde.
Oyun Çeviri'den 4 Yeni Haber HABER 10 Mart - Ersin Kılıç Oyun Çeviri ekibi yeni çeviri haberleri ve gizemli bir proje ile karşımıza çıktı.
Dragon Age'ten Sonra Witch Hunt İçeriği de Türkçe HABER 27 Şubat - Ersin Kılıç Dragon Age: Origins'i çevirisinden sonra oyunun ek paketi Witch Hunt'ta büyük bir oranda Türkçe'ye çevrilmiş.
Dragon Age Kılıcı İsteyen? HABER 28 Ocak - Ersin Kılıç Satışa çıkan Dragon Age kılıçları kolleksiyoncuların ağzını sulandırabilir.
Dragon Age: Origins Uzakdoğu Yolunda HABER 03 Kasım - Alkan Adakaner Bioware'in ünlü rpg'sini Japonya'da Spike dağıtacak.
PS3'teki Dragon Age:Ultimate Edition'da DLC Sorunu HABER 02 Kasım - Alkan Adakaner Oyunun Avrupa sürümünde Return to Ostagar adlı DLC çalışmıyor.
Dragon Age: Origins - Ultimate Edition Çıktı HABER 27 Ekim - Levent Polater BioWare, içinde ek paketler ve DLC'lerin bulunduğu Dragon Age: Origins Ultimate Edition'ın satışa çıktığını hatırlattı.
BSC KÜNYESİ
Dragon Age : Origins
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.