DAO'ya Yeni DLC Yolda HABER 04 Mayıs - Levent Polater Dragon Age: Origins için "Darkspawn Chronicles" DLC'si bu ay içerisinde indirilebilir durumda olacak.
Dragon Age Figürleri Eylülde Çıkacak HABER 26 Nisan - Ersin Kılıç Geçtiğimiz aylarda ilk kez görücüye çıkan Dragon Age : Origins aksiyon figürlerinin çıkış tarihi belli oldu.
14-20 Mart Impulse Satışlarında Dragon Age Lider HABER 23 Mart - Alkan Adakaner Dragon Age: Origins Awakening Impulse listesinde ilk sırada bulunuyor.
DAO : Awakening'e Bir Video Daha HABER 12 Mart - Ersin Kılıç Ferelden'in kaderini belirlediğimiz Dragon Age : Origins'in ilk genişleme paketi Awakening için yeni bir video ve ekran görüntüleri yayınlandı.
Dragon Age 2, Şubat 2011'de mi Çıkacak? HABER 12 Mart - Ersin Kılıç Dragon Age : Origins ve Mass Effect 2 ile birlikte en parlak günlerini geçiren Bioware'ın Awakening genişleme paketi de çıkacak olan oyununun ikinci versiyonu ne zaman çıkacak?
DA: Origins Awakening için Yeni Video Çıktı HABER 05 Mart - Levent Polater BioWare Awakening'e yeni video çıkararak Darkspawn'ların ne hale geldiklerini gözler önüne seriyor.
DAO : Awakening'e Dördüncü Karakter HABER 02 Mart - Ersin Kılıç Klasik RPG severlerin son yıllarda çıkan en favori oyunlarından biri olan Dragon Age : Origins'in ilk genişleme paketi Awakening'e bir karakter daha ekleniyor.
Awakening Önsiparişine Origins %40 İndirimli HABER 27 Şubat - Alkan Adakaner Electronic Arts, EA Store üzerinden yeni bir indirim fırsatı sunuyor.
Dragon Age Çizgi Romanı Ertelendi HABER 23 Şubat - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından biri olan ve bir çok site, dergiden yılın en iyi RPG oyunu ödülünü alan Dragon Age : Origins'in çizgi romanı gecikecek.
"Darkspawn Artık Daha Akıllı" HABER 19 Şubat - Ersin Kılıç Geçtiğimiz ay duyurusu yapılan Dragon Age : Origins'in genişleme paketi Awakening için yeni bilgi ve medyalar gelmeye devam ediyor.
DAO : Awakening'ten Kal'Hirol Görüntüleri HABER 18 Şubat - Ersin Kılıç Oyun yapısı ve dinamikleri ile klasik RPG sevenleri fazlasıyla memnun etmeyi başaran Dragon Age : Origins'in ilk genişleme paketi Awakening'ten yeni ekran görüntüleri yayınlandı.
BSC KÜNYESİ
Dragon Age : Origins
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA