DA : Origins - Awakening'in Videosu Yayınlandı HABER 06 Ocak - Ersin Kılıç İlk olarak dedikodusu yayılan ve bugün süpriz bir şekilde duyurusu yapılan Dragon Age : Origins - Awakening'in tanıtım videosu yayınlandı.
Dragon Age : Origins - Awakening Doğrulandı HABER 05 Ocak - Ersin Kılıç Sabah saatlerinde yeni içerik paketi return to Ostagar'ın ertelendiği açıklanan Dragon Age : Origins'in ilk genişleme paketi Awakening resmen duyuruldu.
Ostagar'a Biraz Gecikmeli Dönüyoruz HABER 05 Ocak - Ersin Kılıç Son yılların en dikkat çeken RPG'si Dragon Age : Origins'in Return to Ostagar adlı yeni indirilebilir içeriğinin ertelendiği açıklandı.
Dragon Age'e Bir İçerik Daha mı? HABER 01 Ocak - Ersin Kılıç Bir çok site ve dergiden yüksek puanlar almayı başaran ve klasik RPG severleri fazlasıyla memnun eden Dragon Age : Origins'e bir içerik daha gelebilir.
Dragon Age "Return to Ostagar"ın Çıkış Tarihi HABER 30 Aralık - Alkan Adakaner Dragon Age Origins'in indirilebilir içeriği Return to Ostagar'ın PC ve Xbox 360 sürümü Playstation 3 sürümünden bir süre önce çıkacak.
Dragon Age'in Çizgi Romanı Martta Geliyor HABER 25 Aralık - Ersin Kılıç Bir çok site ve dergiden yüksek puan ve övgüler dışında yılın en iyi RPG oyunu ödüllerini de toplayan Dragon Age : Origins'in çizgi romanı Mart ayında çıkacak.
Dragon Age: Origins 21 Aralık'ta Mac'lerde HABER 14 Aralık - Alkan Adakaner Bioware'in son zamanların en iyi RPG'si olarak görülen oyunu Dragon Age: Origins, 21 Aralık'ta Mac için geliyor.
Bioware, Direct2Drive'ın Zirvesinde HABER 11 Aralık - Ersin Kılıç 29 Kasım - 5 Aralık tarihleri arasında Direct2Drive sisteminde en çok satılan on oyun açıklandı. RPG sevenlerin favori firmalarından biri olan Bioware, oyunları ile listenin üst sıralarını işgal etti.
Dragon Age : Origins DLC'si 1 Milyon Sattı HABER 09 Aralık - Talha Aynacı Bioware'in orta çağ temalı RPG oyunu Dragon Age için yayınlanan indirilebilir içerik 1 milyon parça sattı.
Dragon Age : Origins'te Eyefinity Özelliği HABER 03 Aralık - Ersin Kılıç RPG severleri fazlasıyla memnun etmeyi başaran Dragon Age : Origins için Eyefinity özelliği geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir yama ile gelmişti. Oyunun bu özelliği için bir de video yayınlandı.
Dragon Age Süprizi Açıklandı HABER 20 Kasım - Ersin Kılıç Dün ortaya çıkan ve bugün açıklanacağı söylenen yeni Dragon Age : Origins içeriği belli oldu. Bu yeni içerikle birlikte Ostagar'a geri dönüyoruz.
BSC KÜNYESİ
Dragon Age : Origins
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA