Dragon Age Süprizi Yarın HABER 19 Kasım - Ersin Kılıç Türün meraklılarını fazlasıyla tatmin etmeyi başaran Dragon Age : Origins için yarın süpriz bir açıklama yapılacağı belirtildi.
"Dragon Age'teki Cinsellik Yapımcıların Tercihi" HABER 16 Kasım - Ersin Kılıç BioWare’ın CEO'su Ray Muzyka geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan ve türü seven hemen hemen her oyuncudan tam puan alan Dragon Age : Origins'teki cinsellik üzerine konuştu.
Dragon Age : Origins, Steam'da Zirveye Yerleşti HABER 10 Kasım - Ersin Kılıç Çıktığı ilk hafta satışları ile beklenen başarıyı yakalayamayan Dragon Age : Origin, ikinci haftasında Steam'da zirveye yerleşti.
Dragon Age : Origins'in PC yaması Hazır HABER 06 Kasım - Ersin Kılıç Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan ve büyük övgüler toplayan Dragon Age : Origins'in PC yamasının hazır olduğu belirtildi.
Dragon Age : Origins Hangi Platformda Daha İyi? HABER 03 Kasım - İhsan Aktı Gamespot , Bioware'ın bugün itibariyle piyasaya sürülen yeni rpg oyununun tüm versiyonlarını ayrı ayrı inceledi. Oyunun konsol versiyonları içerisinde Ps3 sürümünün daha iyi olduğu açıklandı.
Dragon Age : Origins Çıkış Notları HABER 03 Kasım - Talha Aynacı RPG oyunları fabrikası Bioware, Mass Effect ile çıktığı uzay yolculuğu sonrası bizi buram buram orta çağ kokan bir atmosfere sürüklüyor.
Bu Hafta Çıkacak Olan Oyunlar (1 - 7 Kasım) HABER 02 Kasım - Ersin Kılıç Oyun sektörünün en hareketli günlerinin başladığı Kasım ayının bu ilk günlerinde bizi hangi yapımlar bekliyor?
Yeni Dragon Age : Origins Oynanış Videoları HABER 24 Ekim - İhsan Aktı Bioware'ın merakla beklenen ve meşhur Baldur's Gate serisinin halefi olarak nitelendirilen rpg oyunu Dragon Age : Origins için yeni oynanış videoları yayınlandı.
Dragon Age'in Karakter Yaratıcısı Yayınlandı HABER 14 Ekim - Ersin Kılıç Yayınlanan son videosu ile dikkatleri bir kez daha üzerine çeken Dragon Age : Origins'in PC sürümü için karakter yaratıcısı yayınlandı.
Dragon Age Origins'ten Mükemmel Bir Video HABER 13 Ekim - Ersin Kılıç Yeni nesilin en çalışkan firmalarından biri olan ve bir çok başarılı yapımı oyun sektörüne kazandıran BioWare'ın yeni oyunu Dragon Age : Origins için mükemmel bir tanıtım videosu yayınlandı.
Dragon Age : Origins'in İlk DLC'si Belli Oldu HABER 08 Ekim - Ersin Kılıç Bioware'ın bu seneki en büyük hitlerinden biri olan Dragon Age : Origins'in ilk indirilebilir içeriğinin adı belli oldu.
BSC KÜNYESİ
Dragon Age : Origins
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA