Dragon Age : Origins'in İlk DLC'si Belli Oldu HABER 08 Ekim - Ersin Kılıç Bioware'ın bu seneki en büyük hitlerinden biri olan Dragon Age : Origins'in ilk indirilebilir içeriğinin adı belli oldu.
Dragon Age : Origins için İlk İnceleme Notu HABER 06 Ekim - Ersin Kılıç Bioware'ın yeni göz bebeği Dragon Age Origins'in ilk inceleme notu ortaya çıktı. Ayrıca oyun için yeni bir video da yayınlandı.
Dragon Age : Origins, Karakter Listesi HABER 05 Ekim - Ersin Kılıç Bioware'ın oldukça ses getirmesi beklenen yeni oyunu Dragon Age : Origins'te yer alacak olan karakterlerin listesi açıklandı.
Dragon Age : Origins için Yeni Karakter Tanıtıldı HABER 28 Eylül - Ersin Kılıç Bioware, yeni oyunları Dragon Age : Origins için yeni bir karakter tanıtım videosu yayınladı.
Dragon Age için Yeni Video Yayınlandı HABER 11 Eylül - Ersin Kılıç Bioware'ın multiplatform olarak çıkartacağı Dragon Age : Origins için yeni bir karakter videosu yayınlandı.
Dragon Age : Origins Ertelendi! HABER 08 Ağustos - Ersin Kılıç Dün dolaşan ertelenme dedikoduları bugün doğrulandı. Neyse ki oyunu elimize almak için çok fazla beklememize gerek kalmayacak.
Dragon Age Collector's Edition İçeriği Açıklandı HABER 16 Temmuz - Ersin Kılıç Sene sonunda PC, Xbox360 ve PS3 için raflardaki yerini alacak olan Dragon Age : Origins'in Collector's Edition içeriği açıklandı.
BioWare PS3 Üzerinde Çalışmayı Sevdi HABER 08 Temmuz - İlker Yasin Yıldız BioWare başkanı Playstation 3'e övgüler yağdırdı.
Dragon Age Sistem Gereksinimleri Belli Oldu HABER 17 Haziran - Ersin Kılıç PS3 ve XBox360 ile beraber PC içinde piyasaya çıkacak olan oyunun sistem gereksinimleri açıklandı.
Dragon Age: Origins Yeni Ekran Görüntüleri HABER 11 Mayıs - Sinan Fidan Heyecanla beklenen yapıma ait yeni görseller
Dragon Age: Origins -Violence- Trailer HABER 10 Mayıs - Kerem Yücel Bioware imzalı Dragon Age : Origins'te kan gövdeyi götürecek.