ŞU AN İZLENEN BSC VİDEOLARI Güncellemeye 10 saniye kaldı
EN YENİ BSC VİDEOLARI
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9 TÜMÜ
World of Tanks'ta Dev Savaşları Deniyoruz Strateji 7 Ekim 2017 - Gökhan Yılmaz World of Tanks'in 9.20 güncellemesi ile eklenen Büyük Savaş oyun modunda 30'a 30 kişilik tanklarla dolu oyun moduna bakalım.
Black Desert Online Röportajı MMO-RPG 17 Eylül 2017 - Gökhan Yılmaz Uzun zaman sonra artık kapılarını Türk oyuncular için açmaya hazırlanan Black Desert Online'ın yapımcılarıyla konuştuk. Oyunun sunucu, dil ve fiyatlandırma stratejilerini sorduk.
Gamescom 2017: Total War Arena MOBA 4 Eylül 2017 - Gökhan Yılmaz Total War serisinin 10'a 10'luk savaşları işleyen ücretsiz oyunu bu yıl sonu çıkmadan önce Gamescom 2017'deydi!
LoL Kış Mevsimi Finalini Konuştuk MOBA 23 Nisan 2017 - Gökhan Yılmaz Erdinç İyikul ile birlikte bu hafta sonu Volkswagen Arena'daydık ve League of Legends Kış Mevsimi Finalini konuştuk.
Video Haber - League of Legends ve Vestel İş Birliği MOBA 12 Nisan 2017 - Gökhan Yılmaz Vestel çeşitli spor branşlarındaki sponsorluklardan sonra e-spor alanındaki gelişmelere bakarak yeni bir iş birliği içerisinde olduğunu duyurdu.
BSC Röportaj - World of Tanks Finallerini Konuştuk Strateji 12 Şubat 2017 - Gökhan Yılmaz Wargaming'ten espor sorumlusu Atila Yeşildağ ile Türkiye'de gerçekleştirilen World of Tanks turnuvasının finallerini konuşuyoruz.
Yapımcısıyla Total War: Arena'yı Konuşuyoruz MOBA 6 Şubat 2017 - Gökhan Yılmaz Wargaming, Sega ve Creative Assembly tarafından ortaklaşa geliştirilen ve ilk defa Free2play olarak karşımıza çıkacak Total War oyunu Arena'yı konuşuyoruz.
World of Tanks - The Grand Finals 2016 Strateji 14 Nisan 2016 - Talha Aynacı Bendeniz Talha Aynacı ile Polonya'ya davetlisiniz! World of Tanks - The Grand Finals 2016'da harika bir finale şahit olduk ve Wargaming'in E-spor sorumlusu Muhammed Fadel ile keyifli bir söyleşi gerçe...
BSC Özel: İngiltere'de Tank Müzesi Geziyoruz Strateji 9 Mart 2016 - Gökhan Yılmaz İlk tankın 100. yılı şerefine World of Tanks ekibi bizleri İngiltere'de bulunan Tank müzesine götürdü ve oyunun PlayStation 4 sürümünden son gelişmeleri aldık.
Fallout 4 Video İnceleme Action RPG 22 Kasım 2015 - Beril Sergün "Savaş... savaş asla değişmez..." Kıyamet senaryolarının belki de en ünlüsüne sahip olan Fallout serisi, 4. oyunuyla karşımızda. Bakalım savaş değişmiş mi?
EN ÇOK YORUMLANAN BSC VİDEOLARI - SON ÜÇ AY