ŞU AN İZLENEN BSC VİDEOLARI Güncellemeye 10 saniye kaldı
EN YENİ BSC VİDEOLARI
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9 TÜMÜ
LoL Kış Mevsimi Finalini Konuştuk MOBA 23 Nisan 2017 - Gökhan Yılmaz Erdinç İyikul ile birlikte bu hafta sonu Volkswagen Arena'daydık ve League of Legends Kış Mevsimi Finalini konuştuk.
League of Legends - Bora Koçyiğit Röportajı MOBA 28 Nisan 2015 - Alkan Adakaner Wild Card turnuvası finalinde Riot Games Türkiye e-spor direktörü Bora Koçyiğit ile e-sporun geleceği, Riot Games Türkiye'nin faaliyetleri ve Wild Card turnuvasını konuştuk.
Loadout - İlk İzlenim TPS 3 Şubat 2014 - Talha Aynacı Son zamanların en ilgi çekici ve vurucu sunumuyla çıkagelen oynaması ücretsiz/free-to-play TPS oyunu Loadout'dan ilk izlenimlerimiz son derece olumlu. Bu haşin savaşa dahil olmayı çok isteyeceksiniz!
League of Legends - Türkiye Büyük Finali MOBA 31 Temmuz 2013 - Ersin Kılıç League of Legends'ın Türkiye büyük finalinden röportaj, cosplay yarışması ve kameralarımıza takılanlar...
League of Legends - Kış Sezonu Turnuvası MOBA 23 Ocak 2013 - Ersin Kılıç Kıyasıya mücadelelere tanık olduğumuz Kış Sezonu Turnuvasından röportajlar.....
League of Legends - GameX: Erdinç İyikul Röportajı MOBA 4 Ekim 2012 - Ersin Kılıç GameX 2012 fuarında Riot Games Türkiye'den Erdinç İyikul ile League of Legends'ı konuştuk.
EN ÇOK YORUMLANAN BSC VİDEOLARI - SON ÜÇ AY