ŞU AN İZLENEN BSC VİDEOLARI Güncellemeye 10 saniye kaldı
EN YENİ BSC VİDEOLARI
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9 TÜMÜ
Röportaj - Erdinç İyikul ile Kış Mevsimi Finallerini ve Etkinlik Takvimlerini Konuştuk MOBA 6 Nisan 2015 - Ersin Kılıç League of Legends'ın Kış Mevsimi Finalleri'ne yerinde tanıklık edip katılımcıların ilgisini gözlemliyor ve Erdinç İyikul ile gelecek e-spor etkinliklerinde oyuncuları nelerin beklediğini konuşuyoruz.
Röportaj: Crytek'in Yeni MOBA Oyunu Arena of Fate'i Konuştuk MOBA 22 Ağustos 2014 - Alkan Adakaner Crytek tarafından geliştirilen yeni MOBA oyunu Arena of Fate'i oyunun geliştiricileriyle konuştuk ve oyun hakkında detaylı bilgiler aldık.
Röportaj: Wargaming - Tom Putzki MMO-TPS 10 Ekim 2013 - Levent Polater Wargaming'den Tom Putzki ile World of Tanks, Blitz, Warplanes ve firmanın yeni projelerini konuştuk.
Röportaj: Crytek Türkiye - Serhat Bekdemir FPS 29 Ağustos 2013 - Ersin Kılıç Gamescom fuarında Crytek Türkiye Genel Müdürü Serhat Bekdemir ile GFace, Warface ve firmanın genel durumunu konuştuk.
Röportaj: Joygame İninal Ödeme Kartları MMO-FPS 15 Mayıs 2013 - Erdi "Fx57" Özüağ Joygame, dünyada ilk defa ön yükleme yapılabilen indirimli alışveriş kartı ile oyun için ödeme hizmetine başladı. Bu videomuzda hizmetin detaylarını ve oyun içi kullanımını konuşuyoruz.
Ragnarok Online - Gravity Türkiye Röportajı MMO-RPG 10 Aralık 2012 - Ersin Kılıç Gravity Europe un Türkiye Ofisinden Pelin Yıldız ile oyunun yenilikleri hakkında konuştuk.
Rusty Hearts Video İnceleme MMO 30 Ekim 2011 - Beril Sergün Kalbin paslandığı ama kanın hala sıcak ve metalik olduğu zaman..
EN ÇOK YORUMLANAN BSC VİDEOLARI - SON ÜÇ AY