ŞU AN İZLENEN BSC VİDEOLARI Güncellemeye 10 saniye kaldı
EN YENİ BSC VİDEOLARI
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9 TÜMÜ
World of Tanks'ta Dev Savaşları Deniyoruz Strateji 7 Ekim 2017 - Gökhan Yılmaz World of Tanks'in 9.20 güncellemesi ile eklenen Büyük Savaş oyun modunda 30'a 30 kişilik tanklarla dolu oyun moduna bakalım.
World of Tanks - The Grand Finals 2016 Strateji 14 Nisan 2016 - Talha Aynacı Bendeniz Talha Aynacı ile Polonya'ya davetlisiniz! World of Tanks - The Grand Finals 2016'da harika bir finale şahit olduk ve Wargaming'in E-spor sorumlusu Muhammed Fadel ile keyifli bir söyleşi gerçe...
Wargaming League The Grand Finals 2015 Röportajı Strateji 29 Nisan 2015 - Gökhan Yılmaz E-spor camiasında 2015'in en iyi World of Tanks takımı belli olurken, Wargaming'den Max Chuvalov ile röportaj yapıyor ve merak edilenleri soruyoruz. Polonya'daki final maçından ve etkinlikten görüntül...
War Thunder - OynuYORUM Video İnceleme MMO 24 Temmuz 2014 - Talha Aynacı Savaş gökyüzünden yerlere taşınıyor! War Thunder, Ground Forces eklentisiyle tank savaşlarına da odaklanan bir mücadele sunuyor. Hangisi sizin silahınız olacak? Uçaklar mı yoksa ağır zırhlılar mı?
Wargaming in Tepe İsimleri ile Konuştuk Strateji 5 Aralık 2013 - Ersin Kılıç Wargaming'in tepe isimleri ile şirketin enteresan kuruluş hikayesinden oyunlarına, e-spor'dan Türkiye faliyetlerine kadar tüm önemli detayları konuştuk.
World of Tanks & Warplanes Yapımcılarıyla Konuştuk MMO-TPS 5 Aralık 2013 - Ersin Kılıç World of Warplanes ve World of Tanks 360 Edition'ın yapım sürecini Almanya'da yapımcıları ile konuştuk.
World of Tanks - Türkiye Lansmanı Strateji 25 Ocak 2013 - Levent Polater Türkiye'ye sağlam bir giriş yapan World of Tanks lansmanından görüntüler, bilgiler ve röportajlar bu lansman videomuzda!
WoW: Mist of Pandaria Öncesi Hazırlık MMO-RPG 18 Eylül 2012 - Beril Sergün Mists of Pandaria ile değişen bir çok şeyi anlattığımız bu video, Mists of Pandaria'ya hazırlık yapmamızı sağlıyor.
World of Warcraft: Hour of Twilight Video İnceleme MMO-RPG 15 Aralık 2011 - Beril Sergün 4.3 güncellemesi Cataclysm’in son halkasıdır, gelen yenilikler ile World of Warcraft bir kez daha atakta.
World of Warcraft: Cataclysm Video Rehber MMO-RPG 25 Ekim 2011 - Beril Sergün Azeroth'da Hallow's End Zamanı! Size etkinliğin görevlerini sunuyoruz.
EN ÇOK YORUMLANAN BSC VİDEOLARI - SON ÜÇ AY