ŞU AN İZLENEN BSC VİDEOLARI Güncellemeye 10 saniye kaldı
EN YENİ BSC VİDEOLARI
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9 TÜMÜ
Oynuyorum - The Elder Scrolls Online: Tamirel Unlimited MMO-RPG 23 Haziran 2015 - Alkan Adakaner The Elder Scrolls Online Tamirel Unlimited'ın Xbox One sürümünü oynadık ve PC sürümünden farklılıklarını ele aldık. Ayrıca Unlimited Tamirel'in oyunculara ne gibi yenilikler sunduğuna bakıyoruz. Bu vi...
Oyun Serisi: Hounds: The Last Hope - Bölüm 3 MMO-TPS 29 Mayıs 2015 - Alkan Adakaner Co-op görevlerde neden gözümüzü dört açmamız gerektiğini öğreniyoruz.
oynuYORUM Video İnceleme - Lost Saga Dövüş 13 Haziran 2014 - Alkan Adakaner Türkçe olarak yayınlanan Nexon Europe'un free-to-play dövüş oyunu Lost Saga'ya daha yakından baktık. Lost Saga'nın OynuYORUM videouyla karşınızdayız.
Oyundayız: Smite MMO 27 Nisan 2013 - Gökhan Yılmaz Third Person kamera açısıyla farklı bir MOBA deneyimi sunan Smite'da hepimiz farklı bir tanrı seçip daldık arenaya!
OynuYORUM: Shootmania: Storm MMO-FPS 25 Nisan 2013 - Levent Polater Saf bir shooter deneyimi için herkes Shootmania Storm'a
Oyundayız: The War Z - Final MMO-FPS 21 Nisan 2013 - Gökhan Yılmaz Gidiyormuş gibi yapıp kahveden adam toplayıp bastık Colorado topraklarını! The War Z serisi bu sefer gerçekten bitiyor, 20 kişilik kalabalık bir macera ile...
Oyundayız: The War Z Bölüm 6 - Son Çarpışma MMO-FPS 8 Nisan 2013 - Gökhan Yılmaz Oyundayız: The War Z'nin bu bölümünde bolca aksyion, drama, eğlence ve sürpriz sizi bekliyor! Bu bölümde önemli değişiklikler var.
oynuYORUM - Blacklight: Retribution MMO-FPS 2 Nisan 2013 - Talha Aynacı Geçtiğimiz hafta Türkçe dil desteğine sahip olan ücretsiz yapım Blacklight: Retribution'ı sizler için değerlendirdik!
Oyundayız: The War Z Bölüm 5 - Dönüş Yolu MMO-FPS 24 Mart 2013 - Gökhan Yılmaz Macera kaldığı yerden devam ediyor! Hayatta kalma mücadelesinde zombilerle boğuşan kahramanlarımız, asıl düşmanlarının zombiler olmadığını yavaş yavaş anlamaya başlıyorlar.
Oyundayız: The War Z Bölüm 4 - Ekip Çalışması MMO-FPS 23 Şubat 2013 - Gökhan Yılmaz Kahramanlarımız buldukları yeni eşyalar ve dostlarla yavaş yavaş ortama ayak uydurmaya başlıyorlar...
EN ÇOK YORUMLANAN BSC VİDEOLARI - SON ÜÇ AY