ŞU AN İZLENEN BSC VİDEOLARI Güncellemeye 10 saniye kaldı
EN YENİ BSC VİDEOLARI
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9 TÜMÜ
Sıcağı Sıcağına - Black Desert Online (Karakter Yaratma) MMO-RPG 26 Ekim 2015 - Gökhan Yılmaz En çok beklenen MMORPG oyunu Black Desert Online'da şimdiye kadarki en gelişmiş araçlarla karakterler yaratıyoruz.
Sıcağı Sıcağına: Dirty Bomb MMO-FPS 13 Nisan 2015 - Samet Konuksal Ücretsiz FPS oyunu Dirty Bomb'ı kapalı beta sürecinde oynadık, değerlendirdik.
Sıcağı Sıcağına: H1Z1 MMO-FPS 21 Ocak 2015 - Gökhan Yılmaz Sony'nin hayatta kalma temalı yeni MMO oyunu H1Z1 erken erişime açıldı fakat satın almaya değer mi? Oyun neler sunuyor?
Sıcağı Sıcağına: Lost Saga Güncellemesi Dövüş 21 Ağustos 2014 - Tunahan Safdır 20 Ağustos 2014 itibariyle gelen Lost Saga güncellemesi ile oyuna neler ekleniyor, hep birlikte bakıyoruz.
Sıcağı Sıcağına - Nether MMO-FPS 20 Mayıs 2014 - Alkan Adakaner Steam'de erken erişime açık olarak oyunculara sunulan yeni açık dünya temalı hayatta kalma oyununa ilk bakış atıyoruz.
Sıcağı Sıcağına: The Elder Scrolls Online MMO-RPG 1 Mart 2014 - Beril Sergün The Elder Scrolls Online'ın son betasına bir bakış atıyoruz. Oyuna başladığınız andan itibaren Level 10'a kadar ilerlediğimiz bu bölümde, PvP'yi de es geçmeden oyunun temel özelliklerine yer verdik.
Sıcağı Sıcağına - Dead Island: Epidemic MOBA 12 Şubat 2014 - Talha Aynacı Zombi salgını adadan taştı! Dead Island evreninde geçen MOBA (ZOMBA) türü yapım Dead Island: Epidemic'in kapalı betasına dahil olduk ve bu deneyimi sıcağı sıcağına sizler için paylaştık.
Sıcağı Sıcağına: World of Warplanes MMO-TPS 8 Mart 2013 - Ersin Kılıç World of Warplanes'in kapalı betasına sıcağı sıcağına daldık, gökyüzünde süzülüp, it dalaşı yaptık!
Sıcağı Sıcağına: Warframe BETA TPS 26 Şubat 2013 - Talha Aynacı Unreal Tournament, The Darkness II ve Dark Sector isimli oyunlarıyla tanıdığımız Digital Extremes de oynaması ücretsiz (free-to-play) oyunlar furyasına katıldı! Warframe ouyunculara neler sunuyor? Siz...
Sıcağı Sıcağına: Hawken FPS 3 Ocak 2013 - Gökhan Yılmaz Hawken'ın açık betasını katılarak Mech'lerimize atladık ve oyunu sizler için değerlendirdik.
EN ÇOK YORUMLANAN BSC VİDEOLARI - SON ÜÇ AY