ŞU AN İZLENEN BSC VİDEOLARI Güncellemeye 10 saniye kaldı
EN YENİ BSC VİDEOLARI
A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V W X Y Z 0-9 TÜMÜ
League of Legends - GameX: Erdinç İyikul Röportajı MOBA 4 Ekim 2012 - Ersin Kılıç GameX 2012 fuarında Riot Games Türkiye'den Erdinç İyikul ile League of Legends'ı konuştuk.
WoW: Mist of Pandaria Öncesi Hazırlık MMO-RPG 18 Eylül 2012 - Beril Sergün Mists of Pandaria ile değişen bir çok şeyi anlattığımız bu video, Mists of Pandaria'ya hazırlık yapmamızı sağlıyor.
Kutusuz: Brick-Force Action 17 Ağustos 2012 - Gökhan Yılmaz Madenlerden şavaş meydanlarına! Minecraft ve FPS'nin birleşimi Brick-Force, ücretsiz yapısıyla neler sunuyor?
Kutusuz: SW The Old Republic - Allies Güncellemesi MMO-RPG 10 Temmuz 2012 - Beril Sergün Star Wars: The Old Republic'in yeni güncellemesi Allies'ı inceledik.
Sıcağı Sıcağına: WoW: Mists of Pandaria MMO-RPG 16 Nisan 2012 - Beril Sergün World of Warcraft: Mists of Pandaria betasının başlangıç alanına, yeni ırka ve sınıfa şöyle bir göz atıyoruz.
Sıcağı Sıcağına: TERA MMO-RPG 28 Mart 2012 - Beril Sergün TERA'nın özel betasını oynadık ve sizler için yorumluyoruz. Senaryosu, açılışı, sınıfları, grafikleri ve karakter yaratma ekranlarıyla oyun hakkındaki ilk izlenimlerimiz.
Star Wars: The Old Republic Video İnceleme MMO-RPG 15 Şubat 2012 - Beril Sergün İmparatorluk mu, yoksa Cumhuriyet birlikleri mi? Gücün hangi tarafındasınız?
World of Warcraft: Hour of Twilight Video İnceleme MMO-RPG 15 Aralık 2011 - Beril Sergün 4.3 güncellemesi Cataclysm’in son halkasıdır, gelen yenilikler ile World of Warcraft bir kez daha atakta.
DC Universe Online Video İnceleme MMO-RPG 22 Kasım 2011 - Beril Sergün Geçmişi değiştirmeye ve efsanelerden biri olmaya hazır mısınız?
Rusty Hearts Video İnceleme MMO 30 Ekim 2011 - Beril Sergün Kalbin paslandığı ama kanın hala sıcak ve metalik olduğu zaman..