Dragon Age Sanatı HABER 25 Ekim - Alkan Adakaner Dragon Age'in sanat takımı oyundaki yaratıklara ait bazı sanatsal çalışmaları yayınladı.
DA: Origins Ultimate Edition Tanıtım Videosu HABER 01 Ekim - Levent Polater Ek paketleri de içinde barındırarak bütünleşik bir paket olacak olan Dragon Age: Origins Ultimate Edition için hoş bir tanıtmı videosu yayınlandı.
Dragon Age: Origins Ultimate Edition Detayları HABER 30 Eylül - Gökhan Yılmaz Dragon Age: Origins ve tüm DLC'leri içeren Ultimate Edition Ekim'de satışa sunuluyor.
Yeni Dragon Age DLC'si 'Witch Hunt' Duyuruldu ! HABER 25 Ağustos - Levent Polater Bioware'in beğenilen RPG'si için yeni indirilebilir içerik geliyor.
Dragon Age Origins: "Ultimate Edition" Listelendi HABER 10 Ağustos - Samet Konuksal Gamestop, oyun satış listesinde Dragon Age Origins: Ultimate Edition'a yer verdi.
Dragon Age'in Yeni İçeriği Yolda HABER 29 Temmuz - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından biri olan ve çıkan ek paket ve genişleme paketleri ile dünyasını genişletmeye devam eden Dragon Age: Origins'in yeni bir indirilebilir içeriği geliyor.
EA Oyunlarında Büyük İndirim Kampanyası HABER 18 Temmuz - Alkan Adakaner EA'in en ünlü oyunlarında büyük indirim var. Bu oyunlar arasında Bad Company 2, Dead Space ve Dragon Age: Origins de bulunuyor.
Dragon Age 2, Yarın Duyurulabilir HABER 08 Temmuz - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yılın en iyi RPG'lerinden biri olan Dragon Age: Origins'in ikinci oyunu yarın duyurulabilir.
Dragon Age Origisins'ten Yeni DLC: Leliana’s Song HABER 17 Haziran - Alkan Adakaner 2009'un en iyi rpg oyunlarından Dragon Age: Origins'in yeni DLC'si ortaya çıktı.
Dragon Age'in Animesi Geliyor HABER 07 Haziran - Ersin Kılıç RPG oyunları denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Bioware, başarılı yapımlarından biri olan Dragon Age animesi için FUNimation ile anlaştı.
Dragon Age Yamalanıyor HABER 20 Mayıs - Levent Polater Dragon Age: Origins'in sadece Playstation 3 versiyonunda karşılaşılan bazı sorunlar Bioware'in çıkaracağı yama ile düzelecek.
BSC KÜNYESİ
Dragon Age : Origins
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.