EA'den Sevgililer Gününe Özel Kampanya HABER 13 Şubat - Alkan Adakaner EA, PC kullanıcıları için Dragon Age: Origins, Dead Space ve The Saboteur'un bulunduğu bir oyun paketini satışa sundu.
Dragon Age : Origins'e Bir Karakter Daha HABER 12 Şubat - Ersin Kılıç RPG oyunlarının en iyi firmalarından biri olan Bioware imzasını taşıyan Dragon Age : Origins'e yeni bir karakter daha ekleniyor.
EA Games'ten Yeni Oyunlar HABER 09 Şubat - Ersin Kılıç Üçüncü çeyrek dönem mali raporlarını paylaşan EA Games, önümüzdeki mali dönemler içinde bazı oyun planları hakkında bilgiler verdi.
Yeni DAO : Awakening Videosu Yayınlandı HABER 05 Şubat - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yıla damga vuran oyunların başında gelen Dragon Age : Origins'in ilk genişleme paketi Awakening için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.
Dragon Age'e Yeni Karakter HABER 03 Şubat - Ersin Kılıç Şu sıralar Mass Effect 2 ile oyun dünyasında fırtınalar estiren Bioware firmasının bir önceki oyunu Dragon Age : Origins için yeni bir karakter gün yüzüne çıktı.
Ostagar Yolları PC Oyuncuları İçin de Açıldı HABER 31 Ocak - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yılın en iyi RPG oyunu ödülünü, başta Video Game Awards 2009'da olmak üzere bir çok sıralamada kazanan Dragon Age : Origins'in Return to Ostagar içeriği PC oyuncuları için de yayınlandı.
Dragon Age 2 Daha İyi Olacak HABER 30 Ocak - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yılın en etkili oyunlarından biri olan ve yılın RPG oyunu da dahil bir çok ödül kazanan Dragon Age : Origins'in ikinci oyunu, grafiksel olarak çok daha iyi olacak.
Dragon Age: Return to Ostagar Tekrar Live'da HABER 29 Ocak - Alkan Adakaner Bir süre önce Xbox Live'da satışa sunulan fakat aniden kullanımdan çekilen Return to Ostagar tekrar Xbox Live'da satışa çıktı. PC ve PS3 versiyonu ise yakında...
DA Origins : Awakening, Steam'de Ön Satışta HABER 24 Ocak - Ersin Kılıç Bir çok site ve dergi dışında Video Games Award 2009 töreninde de yılın en iyi RPG türündeki oyunu seçilen Dragon Age : Origins'in ilk genişleme paketi olan Awakening'in ön satışları Steam'de başladı.
Dragon Age: Return to Ostagar Xbox Live'da HABER 13 Ocak - Alkan Adakaner 2009 yılının en iyi RPG'si yeni bir macera ile Xbox Live'da yoluna devam ediyor.
DA : Origins - Awakening'in Videosu Yayınlandı HABER 06 Ocak - Ersin Kılıç İlk olarak dedikodusu yayılan ve bugün süpriz bir şekilde duyurusu yapılan Dragon Age : Origins - Awakening'in tanıtım videosu yayınlandı.