Dragon Age Çizgi Romanı Ertelendi HABER 23 Şubat - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yılın en iyi oyunlarından biri olan ve bir çok site, dergiden yılın en iyi RPG oyunu ödülünü alan Dragon Age : Origins'in çizgi romanı gecikecek.
"Darkspawn Artık Daha Akıllı" HABER 19 Şubat - Ersin Kılıç Geçtiğimiz ay duyurusu yapılan Dragon Age : Origins'in genişleme paketi Awakening için yeni bilgi ve medyalar gelmeye devam ediyor.
DAO : Awakening'ten Kal'Hirol Görüntüleri HABER 18 Şubat - Ersin Kılıç Oyun yapısı ve dinamikleri ile klasik RPG sevenleri fazlasıyla memnun etmeyi başaran Dragon Age : Origins'in ilk genişleme paketi Awakening'ten yeni ekran görüntüleri yayınlandı.
Awakening'i Önce Avrupalı PSN'ler İndirecek HABER 15 Şubat - Levent Polater Sony, Awakening'in 16 Mart'da sadece Avrupa yani PAL koduna sahip PSN kullanıcılarının indirebileceğini belirtti
EA'den Sevgililer Gününe Özel Kampanya HABER 13 Şubat - Alkan Adakaner EA, PC kullanıcıları için Dragon Age: Origins, Dead Space ve The Saboteur'un bulunduğu bir oyun paketini satışa sundu.
Dragon Age : Origins'e Bir Karakter Daha HABER 12 Şubat - Ersin Kılıç RPG oyunlarının en iyi firmalarından biri olan Bioware imzasını taşıyan Dragon Age : Origins'e yeni bir karakter daha ekleniyor.
EA Games'ten Yeni Oyunlar HABER 09 Şubat - Ersin Kılıç Üçüncü çeyrek dönem mali raporlarını paylaşan EA Games, önümüzdeki mali dönemler içinde bazı oyun planları hakkında bilgiler verdi.
Yeni DAO : Awakening Videosu Yayınlandı HABER 05 Şubat - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yıla damga vuran oyunların başında gelen Dragon Age : Origins'in ilk genişleme paketi Awakening için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı.
Dragon Age'e Yeni Karakter HABER 03 Şubat - Ersin Kılıç Şu sıralar Mass Effect 2 ile oyun dünyasında fırtınalar estiren Bioware firmasının bir önceki oyunu Dragon Age : Origins için yeni bir karakter gün yüzüne çıktı.
Ostagar Yolları PC Oyuncuları İçin de Açıldı HABER 31 Ocak - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yılın en iyi RPG oyunu ödülünü, başta Video Game Awards 2009'da olmak üzere bir çok sıralamada kazanan Dragon Age : Origins'in Return to Ostagar içeriği PC oyuncuları için de yayınlandı.
Dragon Age 2 Daha İyi Olacak HABER 30 Ocak - Ersin Kılıç Geçtiğimiz yılın en etkili oyunlarından biri olan ve yılın RPG oyunu da dahil bir çok ödül kazanan Dragon Age : Origins'in ikinci oyunu, grafiksel olarak çok daha iyi olacak.
BSC KÜNYESİ
Dragon Age : Origins
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA