Cehennemin Kapılarını Kapamak İçin Yeni Bir Şans!

Dragon Age'in Animesi Geliyor

07.06.2010 18:06 - Ersin Kılıç


 
     Geçtiğimiz yılın en iyi RPG oyunlarından biri olan, ek paket ve genişleme paketleri ile de bu yıla da taşan Dragon Age : Origins'in animesi duyuruldu.
 
     Oyunun yapımcı firması olan Bioware, Dragon Age : Origins dünyasını farklı yapımlar ile oyuncuya aşılamakta kararlı gözüküyor. Zaten oyunda oldukça büyük bir şekilde karşımıza çıkan Dragon Age dünyası, Awakening genişleme paketi ile Ferelden'in dışına çıkmıştı. Oyunun çıkışından sonra ise aynı isimli çizgi roman serisi duyurulmuştu.
 
     Bioware, FUNimation ile Dragon Age dünyasını barındıran bir anime için anlaştığını açıkladı. Geçtiğimiz ay çalışmalarına başlanan anime, 2011 yılında DVD formatında satışa çıkacak. Bu anime yapımında ise Bioware'den Mark Darrah, Mike Laidlaw ile Funimation'dan Fukunaga ve Original Entertainment'ten Chris Moujaes aktif olarak yer alacak.
 
     Şahsen anime yapımlarını da en az Dragon Age gibi oyunlar kadar severim. Bu nedenle bu habere oldukça sevindiğimi belirtmeliyim. gene de animenin Dragon Age dünyasına uygun bir şekilde karşımıza çıkması gerektiğini düşünüyorum. Yukardaki resimdeki gibi , büyük ve ağlamaklı bir göze sahip Darkspawn sahneleri, yapımın havasına ters düşebilir :)
 
 

Kaynak
Tweet
dargon age: origins dragon age bioware rpg Anime
Paylaş Cehennemin Kapılarını Kapamak İçin Yeni Bir Şans!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Dragon Age : Origins
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.