VFŞL 2019 Kış Mevsimi Espor Sahnesi'nde Başladı! VFŞL 2019 Kış Mevsimi 1. Haftası Tamamlandı!

Dragon Age: Origins'in Hayran Güncellemesi 790 Hatayı Düzeltiyor

21.01.2019 09:36 - Gazali Çetinkaya

 
Paul Escalona (Qwinn) adlı kullanıcı Dragon Age: Origins'in PC versiyonu için bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme 790 hatayı düzeltiyor ve ayrıca gizli diyalogları, hikaye seçimlerini ve eşyaları iyileştiriyor.
 
Bunun yanı sıra güncelleme orijinal sürümünden kesilmiş içeriği oyunun dosyalarından bulup geri döndürüyor. Bunlar BioWare'deki geliştiricilerin uygulamak için zaman bulamadıkları içerikler ve bazıları Morrigan'ın inancını değiştirebilirsiniz. Dwarf Noble Origin hikayesinde Mandar Dace'e merhamet gösterebilirsiniz. Alistair onu kral yapmadığın için sana teşekkür edebilir. Shale yakalama görevi sırasında seni kurtarabilir gibi. 
 
Paul Escalona güncelleme ile olarak "Buradaki amacımın oyunu düzeltmek olduğunu, kendi isteğime göre değiştirmeler yapmadığımı unutmayın. Sadece, geliştiriciler tarafından daha fazlasının amaçlandığına inandığım yerlerde değiştirme yaparım. Diğer bir deyişle, hataları gidermeye çalışıyorum. Gerçek hataları." dedi ve savaş mekaniğini, grafikleri ve doku sorununu iyileştirmekle ilgilenmediğini ekledi.
 
İlk olarak Haziran 2017'de yayınlanan ve düzenli olarak güncellenen Qwinn's Ultimate DAO Fixpack adlı hayran yapımı güncelleme şu anda 3.4 sürümü ile Nexus Mods üzerinde ulaşılabilir durumda. Güncellemenin tüm detaylarına ve indirme linkine Nexus Mods sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.  

Kaynak PC GAMER
Tweet
dargon age: origins dragon age bioware rpg
VFŞL 2019 Kış Mevsimi Espor Sahnesi'nde Başladı! Paylaş VFŞL 2019 Kış Mevsimi 1. Haftası Tamamlandı!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Dragon Age : Origins
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.