The Elder Scrolls Online: High Isle Genişlemesi Oyunculara Yeni Fırsatlar Sunacak League of Legends Şampiyonluk Ligi'nde 2. Hafta Karşılaşmaları -Tamamlandı

The Elder Scrolls Online 6 Haziran'da High Isle'ı Dünyaya Tanıtıyor

29.01.2022 11:31 - Mehmet Tandoğan

 
 
Bu yılın The Elder Scrolls Online 2022 Küresel Duyuru yayınında açıklanan macerasında “Breton Efsanesi” ön planda olacak. The Elder Scrolls serisinde hiç görülmemiş bir dünyada geçecek olan The Elder Scrolls Online: High Isle Bölümü; PC/Mac ve Stadia'da 6 Haziran 2022'de, Xbox ve PlayStation konsollarında ise 21 Haziran 2022'de çıkacak.
 
 
 
ESO'nun 20 milyonu aşkın oyuncusu ortaçağ kültürü ve mimarisiyle dolu, görkemli kaleler ve heyecan verici turnuva alanlarıyla kaplı cennet gibi bir adayı deneyimleyecek. Bu yılki bölümün hikâyesi, politik entrikalara odaklanacak. High Isle da Three Banners War'a son verecek barış müzakereleri için ittifak temsilcilerinin gelebileceği mükemmel bir mekân. Zirveyi düzenleyen Society of the Steadfast olsa da oyuncular Ascendant Order'a ve kaotik planlarına karşı dikkatli olmalı.

Daha önce keşfedilmemiş bir bölge olan Systres Takımadası'nda Akdeniz'in göz kamaştırıcı rüzgârlı sahillerinden esinlenildi. Hem insanların, hem elflerin soyundan gelen Bretonların vatanı olan büyüleyici High Isle diyarı da burada yer alıyor. Elitler feodal bir topluluk olan Gonfalon Bay'de yaşıyor. Burası High Isle'daki tüm politikanın merkezi. Merhametsizlik burada en önemli erdemlerden biri. Oyuncuların arkalarını kollamaları gerek!
 
 

Geçtiğimiz yıl ESO oyunculara Yoldaşları getirdi. 2022'de de ZeniMax Online Studios bu sistemi geliştirecek. Oyuncular iki yepyeni yoldaşa; sokaklarda büyüyen ve büyüye ilgi duyan bir Khajiit olan Ember ve oyunculara yardımcı olmayı görev bilen heyecanlı bir şövalye olan Breton Isobel'e erişebilecek.

2022'de ayrıca Tales of Tribute adında, ESO dünyası içinde oynanabilen yepyeni bir kart oyunu geliyor. High Isle'da icat edilen bu eşsiz kaynak toplama oyunu PvP ve PvE olarak oynanabiliyor. Oyuncular Tales'in kendi seviye sistemi ile sıralamada yükselebilir. Ayrıca mobilyalar ve Transmute Stone'lar gibi güzel ödüller var. Hatta dünyada belirli NPC'lere karşı oynayarak bir hikâyeyi ilerletmek de mümkün.
 
 

Ana oyuna gelen yamanın bir parçası olarak High Isle'ın çıkışıyla birlikte oyuncular PC/Mac ve Stadia için 6 Haziran'da; Xbox ve PlayStation konsolları için ise 21 Haziran'da oyunu İspanyolca metinlerle oynayabilecek. Seslendirmeler her zamanki gibi İngilizce kalacak olsa da gelecek güncellemelerdeki metinler ve altyazılar da İspanyolca'ya çevrilecek.
 
Oyuncular yeni Bölüm için ESO Store'dan, tercih ettikleri mağazadan veya platform mağazasından ön alım yapabilir. High Isle PC/Mac ve Stadia'da 6 Haziran 2022'de; Xbox ve PlayStation konsollarında ise 21 Haziran 2022'de çıkacak. Son güncellemeler ve bilgiler için gözünüzü resmi internet sitesinden ve forumlardan ayırmayın. 
 
basın bülteni 

Tweet
mmorpg the elder scrolls zenimax online studios mmo bethesda
The Elder Scrolls Online: High Isle Genişlemesi Oyunculara Yeni Fırsatlar Sunacak Paylaş League of Legends Şampiyonluk Ligi'nde 2. Hafta Karşılaşmaları -Tamamlandı
YORUMLAR 6
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
lawministration - 2.2.2022 07:02:43 0
TES 6 gördüm sanki
Kondom kursunu - 30.1.2022 14:13:45 0
Hikaye bağlantılı mı acaba eski oyunlarla
Johnny Silverhand - 29.1.2022 23:33:16 0
tes 6 sandım allahım geliyorum sana
JackTim - 29.1.2022 11:56:12 0
Plus satmak için sürekli DLC çıkartıyorlar zaten son Expansion Blackwood fena patladı FF XVI varken MMO yapmak akıl işi değil.
Krone - 29.1.2022 11:48:46 +2
Haberin başlığını TES 6 diye okudum heyecanlandım. Gel artık vicdansız.
einhander - 29.1.2022 11:47:51 0
sınematıkler yıne muhtesem
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.