The Elder Scrolls Online 6 Haziran'da High Isle'ı Dünyaya Tanıtıyor Path of Exile, PC'de 270 Binden Fazla Oyuncu ile Kendi Rekorunu Kırdı

League of Legends Şampiyonluk Ligi'nde 2. Hafta Karşılaşmaları -Tamamlandı

01.02.2022 19:31 - Hamit Can Sayılgan

     Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nin ikinci haftası, kıran kırana maçlara sahne oldu. 29 ve 30 Ocak tarihlerinde oynanan karşılaşmalar ile beraber Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nin ikinci haftası geride kaldı.
 
     İlk hafta aldıkları 2 galibiyet ile ilk sırayı paylaşan 5 Ronin, Team Aurora ve Dark Passage arasından sıyrılan Team Aurora oldu. Galibiyet serisini 4’e çıkaran Team Aurora, namağlup şekilde Şampiyonluk Ligi’nin zirvesinde kalmayı başardı.
 
     Haftanın açılış karşılaşmasında zirvenin ortaklarından 5 Ronin’i mağlup eden Fenerbahçe Espor, 2022’deki ilk galibiyetiyle tanıştı. Hem fastPay Wildcats’i hem Galatasaray Espor’u mağlup eden Papara SuperMassive Blaze ligin üst sıralarına kendini taşımayı başardı.
 
     Kış Mevsimi’ne 0-2 başlayan NASR ESPORTS ise bu hafta 2’de 2 yapan bir diğer takım oldu.
 
     NASR ESPORTS ve Team Aurora ile karşılaşan Beşiktaş , zorlu rakipleri karşısında zafere ulaşamadı. Galatasaray Espor karşısında kıran kırana bir mücadele vermesine rağmen mağlup olan GALAKTICOS ise 2 haftadır henüz galibiyete ulaşamayan tek takım olarak ligin son sırasında kaldı.

Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
The Elder Scrolls Online 6 Haziran'da High Isle'ı Dünyaya Tanıtıyor Paylaş Path of Exile, PC'de 270 Binden Fazla Oyuncu ile Kendi Rekorunu Kırdı
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.