Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! HABER 02 Aralık - Hamit Can Sayılgan Riot Games, her sene League of Legends oyunu için düzenlenen All-Star etkinliğini bu yıl düzenlemeyeceğini duyurdu.
Riot Games, 2022 Dünya Şampiyonası İçin Kuzey Amerika'da Çok Şehirli Bir Tur Olacağını Duyurdu HABER 23 Kasım - Hamit Can Sayılgan LoL Espor kıtasal bir turla Worlds'ü Meksiko, New York City, Toronto ve San Francisco'ya getirmeyi hedefliyor.
FC Barcelona, Espor Arenasına League of Legends ile Giriş Yapıyor! HABER 14 Kasım - Hamit Can Sayılgan Katalan ekibi League of Legends İspanya'nın en üst ligi olan Superliga'da mücadele edeceğini açıkladı.
Red Bull Solo Q’da 2021’in En İyisi Belli Oldu HABER 14 Kasım - Hamit Can Sayılgan Ahmet “Hulksmash” Cumhur kupaya uzandı.
League of Legends 2021 Dünya Şampiyonu Edward Gaming! HABER 07 Kasım - Hamit Can Sayılgan Edward Gaming rakibi DWG KIA takımını 3-2 mağlup ederek Worlds 2021'de şampiyonluğa ulaştı.
League of Legends 2021 Dünya Şampiyonası Finali Belli Oldu! HABER 31 Ekim - Hamit Can Sayılgan Worlds 2021 Finali, 6 Kasım Cumartesi günü saat 15.00'te DWG KIA ile Edward Gaming'i arasında gerçekleşecek.
Red Bull Solo Q’da Playoff’un İlk Oyuncuları Belli Oldu! HABER 30 Ekim - Hamit Can Sayılgan Red Bull Solo Q turnuvasında 23-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen ilk elemelerin sonucunda Rhynados35, MrKazanova, Aelisia ve Zacherrin Play-Off turuna ismini yazdırmayı başardı.
League of Legends 2021 Dünya Şampiyonası'nda Grup Aşaması Tamamlandı! HABER 24 Ekim - Hamit Can Sayılgan Grup aşamasını ilk iki sırada tamamlayan takımlar çeyrek final aşamasına yükseldi.
Red Bull Solo Q Türkiye’nin En İyi Düellocusunu Belirlemek İçin Geri Döndü! HABER 17 Ekim - Hamit Can Sayılgan ‘1v1’ League Of Legends turnuvası Red Bull Solo Q, 2021 yılının en iyi oyuncusunu bulmak ve oyunun dengesini değiştiren anın heyecanını yaşatmak için geri döndü.
OPPO, Riot Games İle Ortaklığını Duyurdu HABER 10 Ekim - Hamit Can Sayılgan Riot Games ile olan League of Legends Dünya Şampiyonası 2021 sponsorluk anlaşması OPPO'nun küresel e-spor oyuncuları arasında marka bilinirliğinin artmasına yardımcı olacak.
Riot Games Türkiye Elektronik Spor Sahnesi Kapatılıyor! HABER 24 Eylül - Hamit Can Sayılgan 2022'de VFŞL maçları çevrimiçi olarak oynanacak ve canlı yayınlar farklı bir stüdyoda gerçekleştirilecek.