League of Legends 2022 Kış Mevsimi'nin 8. Haftası Tamamlandı! HABER 15 Mart - Hamit Can Sayılgan 12-13 Mart tarihlerinde oynanan 10 karşılaşma ile birlikte Şampiyonluk Ligi’nde lig aşamasının 8. haftası geride kaldı.
Şampiyonluk Ligi'nde Kış Mevsimi’nin En İyileri Belli Oluyor HABER 13 Mart - Hamit Can Sayılgan Şampiyonluk Ligi 2022 Kış Mevsimi’nde lig aşamasının tamamlanmasına yalnızca iki hafta kaldı!
League of Legends Avrupa Şampiyonası 2022 Bahar Mevsimi'nde Lig Aşaması Tamamlandı! HABER 09 Mart - Hamit Can Sayılgan Playoff aşamasında mücadele edecek 6 takım belli oldu.
League of Legends 2022 Kış Mevsimi'nin 7. Haftası Tamamlandı! HABER 07 Mart - Hamit Can Sayılgan Haftayı yenilgisiz olarak tamamlayan takımlar; Fastpay Wildcats, NASR Esports ve 5 RONIN oldu.
League of Legends 2022 Kış Mevsimi'nin 6. Haftası Tamamlandı! HABER 28 Şubat - Hamit Can Sayılgan Haftayı yenilgisiz olarak tamamlayan takımlar; Fastpay Wildcats ve Team AURORA oldu.
League of Legends 2022 Kış Mevsimi'nin 5. Haftası Tamamlandı! HABER 21 Şubat - Hamit Can Sayılgan Haftayı yenilgisiz olarak tamamlayan takımlar; Fastpay Wildcats ve Beşiktaş oldu.
League of Legends 2022 Kış Mevsimi'nin 4. Haftası Tamamlandı! HABER 15 Şubat - Hamit Can Sayılgan 4. hafta ile birlikte Fastpay Wildcats'in galibiyet serisi 5 maça çıktı.
League of Legends 2022 Kış Mevsimi'nin 3. Haftası Tamamlandı! HABER 09 Şubat - Hamit Can Sayılgan Dark Passage, 5 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile 1. sırada, 4 galibiyet ve 2 mağlubiyet ile Fastpay Wildcats ise 2. sırada yer alıyor.
League of Legends Şampiyonluk Ligi'nde 2. Hafta Karşılaşmaları -Tamamlandı HABER 01 Şubat - Hamit Can Sayılgan Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nin ikinci haftası, kıran kırana maçlara sahne oldu.
Riot Games, All-Star Etkinliğini İptal Ettiğini Duyurdu! HABER 02 Aralık - Hamit Can Sayılgan Riot Games, her sene League of Legends oyunu için düzenlenen All-Star etkinliğini bu yıl düzenlemeyeceğini duyurdu.
Riot Games, 2022 Dünya Şampiyonası İçin Kuzey Amerika'da Çok Şehirli Bir Tur Olacağını Duyurdu HABER 23 Kasım - Hamit Can Sayılgan LoL Espor kıtasal bir turla Worlds'ü Meksiko, New York City, Toronto ve San Francisco'ya getirmeyi hedefliyor.
BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA