League of Legends Şampiyonluk Ligi'nde 2. Hafta Karşılaşmaları -Tamamlandı League of Legends 2022 Kış Mevsimi'nin 3. Haftası Tamamlandı!

Path of Exile, PC'de 270 Binden Fazla Oyuncu ile Kendi Rekorunu Kırdı

07.02.2022 17:53 - Mehmet Tandoğan

 
 
Grinding Gear Game, Path of Exile için uzun zamandır beklenen oyun sonu genişlemesi, Siege of the Atlas'ı 4 Şubat'ta piyasaya sürdü. Oynaması ücretsiz oyun için yayınlanan bu büyük genişleme paketi sayesinde eş zamanlı oyuncu rekorunu kırdı. Geliştiricinin belirttiğine göre oyun PC'de 270.260 eş zamanlı oyuncuyla zirveye ulaştı.
 
Geliştirici ekip yeni genişlemenin yayınlanmasının ardından şunları bildirdi: "Geri bildirimleri ve raporları yakından izliyoruz. Gelecek iyileştirmelerin listelerini oluşturmaya başladığımızda sizi bilgilendireceğiz."
 
Bu büyük oyun sonu genişletmesi, yeni Atlas sistemlerini, patronları, devasa bir Atlas pasif beceri ağacını, yeni benzersiz öğeleri, Archnemesis Challenge ligini ve çok daha fazlasını içeriyor. 

Kaynak Gamingbolt
Tweet
PC RPG Path of Exile Grinding Gear Games
League of Legends Şampiyonluk Ligi'nde 2. Hafta Karşılaşmaları -Tamamlandı Paylaş League of Legends 2022 Kış Mevsimi'nin 3. Haftası Tamamlandı!
YORUMLAR 3
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
lawministration - 8.2.2022 00:57:42 0
Bu tarz oyunlar daha fazla gelişsin
lawministration - 8.2.2022 00:57:04 0
diablo sonrası avunduğum güzel oyun
Johnny Silverhand - 7.2.2022 21:21:12 0
çok güzel olmuş yeni expansion. lig de iyi duruyor. kırk yılda bir başardılar bir şeyi. şimdi sırada end game’i düzeltmeleri gerekiyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Path of Exile
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.