Path of Exile, PC'de 270 Binden Fazla Oyuncu ile Kendi Rekorunu Kırdı HABER 07 Şubat - Mehmet Tandoğan Path of Exile'ın Siege of the Atlas genişlemesi sayesinde bu oyuncu sayısına ulaşıldı.
Path of Exile'in Ücretsiz Genişlemesi Scourge PC'de Yayınlandı HABER 24 Ekim - Mehmet Tandoğan Grinding Gear Games, Path of Exile'ın en yeni ücretsiz genişlemesi Path of Exile: Scourge'u yayınladı.
Path of Exile için 3.15 Genişlemesi 15 Temmuz'da Geliyor HABER 03 Temmuz - Mehmet Tandoğan Grinding Gear Games bir sonraki genişleme paketini ve League for Path of Exile'ı tanıtmaya başladı.
Path of Exile: Ultimatum Genişlemesi 16 Nisan'da PC ve 21 Nisan'da Konsollar için Çıkıyor HABER 14 Nisan - Gazali Çetinkaya Path of Exile: Ultimatum her şeyi riske etmenizi istiyor.
Echoes of the Atlas, Path of Exile'ın En Başarılı Genişlemesi Oldu HABER 23 Ocak - Gazali Çetinkaya Genişlemenin çıkış günü eş zamanlı oyuncu sayısı 265 bine ulaştı.
Cyberpunk 2077'nin Ertelenmesi Path of Exile'ın Yeni Genişlemesinin Ertelenmesine Sebep Oldu HABER 29 Ekim - Gazali Çetinkaya "Oyuncuları, iki oyun arasında seçim yapmalarını gerektirecek bir pozisyona sokmak istemiyoruz."
Path of Exile'ın Yeni Genişleme Paketi Harvest Duyuruldu HABER 03 Haziran - Gazali Çetinkaya 19 Haziran'da PC için çıkacak. Bir sonraki hafta içinde PlayStation 4 ile Xbox One'a gelecek.
Path of Exile için Bu Yıl Dört Yeni Genişleme Paketi Planlanıyor HABER 15 Ocak - Gazali Çetinkaya Path of Exile 2'nin duyurulmasına rağmen Grinding Gear Games Path of Exile'ı 2020 yılı boyunca desteklemeye devam edecek.
Path of Exile’ın Blight Güncellemesi Çıktı HABER 09 Eylül - Özgür Eroğlu Uzun zamandır beklenen Blight 7 Eylül’de çıktı. Yalnızca PC kullanıcıları bu güncellemenin keyfini çıkarabilirken, konsol oyuncuları oyuna bugün katılacaklar.
Path of Exile için Yeni Genişleme Paketi Betrayal Duyuruldu HABER 14 Kasım - Gazali Çetinkaya 7 Aralık'ta PC için, 10 Aralık'ta Xbox One için ve Aralık ortasında PS4 için çıkacak.
BSC KÜNYESİ
Path of Exile
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.