Black Desert Online'ın PS4 Versiyonundan Megan Fox'lu Fragman İzmir INTEL ESL Türkiye Şampiyonası LoL Günü Etkinlik Programı Yayınlandı!

Path of Exile’ın Blight Güncellemesi Çıktı

09.09.2019 11:28 - Özgür Eroğlu

 
Uzun zamandır beklenen Blight 7 Eylül’de çıktı. Başta yalnızca PC kullanıcıları bu güncellemenin keyfini çıkarabilirken, konsol oyuncuları oyuna bugün katılacaklar.
 
Açıklandığı gibi, Grinding Gear Games, mikro ödemeler içeren, ücretsiz oynanabilir bir modele dayanan popüler aksiyon RPG oyunu olan The Path of Exile'ın, Blight eklentisini piyasaya sürdü. Güncelleme başta yalnızca PC’ler için geçerliydi, Xbox One ve PlayStation 4 sahipleri ise 9 Eylül Pazartesi günü, yani bugün itibariyle erişebilecekler.
 
Blight, Sister Cassia'nın oyunculardan, Blight olarak bilinen ve enfekte olmuş kişilerin bedenlerini kontrol altına alabilen mantar enfeksiyonuyla savaşmaya yardım etmelerini istediği yeni bir mücadele ligini tanıtıyor.

Bu güncelleme, geleneksel aksiyon RPG’nin yanı sıra, kule savunma mekanikleri de içermektedir. Oyuncunun görevi ise veba kümelerini yok etmek.
 
Güncelleme; yeni efektlerle, öğeleri geliştirmenize olanak sağlayan yağları da içeriyor. Necromancer, Poison Assassin ve Mine Saboteur sınıflarının arketipleri de geliştirilmiş ve birçok yeni ekipman eklenmiş. 
 

Kaynak GamePressure
Tweet
PC RPG Path of Exile Grinding Gear Games Blight DLC
Black Desert Online'ın PS4 Versiyonundan Megan Fox'lu Fragman Paylaş İzmir INTEL ESL Türkiye Şampiyonası LoL Günü Etkinlik Programı Yayınlandı!
YORUMLAR 2
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Angel of the Lord - 9.9.2019 17:13:57 0
Şu oyun bilene çok zevkli bilmeyene işkence gibi geliyor. Bana öyle görünüyor ya da. Güzel bir build buldum diye seviniyorsun ama ondan sonra da zamanının çoğu Vikipedi'ye bakmakla geçiyor..
Johnny Silverhand - 9.9.2019 12:14:50 0
Legion’dan sonra sönük geçti. İstenileni vermedi çoğu kişiye. Umarım 3.9 daha keyifli olur.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)