League of Legends Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Başlıyor Şampiyonluk Ligi 2021 Kış Mevsimi Başladı!

Echoes of the Atlas, Path of Exile'ın En Başarılı Genişlemesi Oldu

23.01.2021 23:05 - Gazali Çetinkaya

 
Oynaması ücretsiz aksiyon rol yapma oyunu Path of Exile'ın yeni genişlemesi Echoes of the Atlas, oyunun şimdiye kadarki en başarılı genişlemesi oldu.
 
Grinding Gear Games'in kurucularından Chris Wilson, genişlemenin çıkış günü oyunun oyuncu sayısı rekoru kırdığını duyurdu.
 
Eş zamanlı oyuncu sayısı 265 bine ulaştı ve o an için Steam'de en çok oynanan oyunlar listesinde dördüncü sıraya yükseldi. Bundan önceki eş zamanlı oyuncu sayısı rekoru Mart 2020'de Delirium genişlemesinin çıkışıyla 237 bindi.
 
Echoes of the Atlas 15 Ocak'ta PC ve 20 Ocak'ta konsollar için çıkışını gerçekleştirdi. Yeni oyun sonu içeriği, 11 yeni harita, yeni Ritual League, yeni Atlas pasif yetenek ağaçları, Ascendancy sınıflarına yenilikler ve daha fazlasını içeriyor.

Grinding Gear Games, Path of Exile için içerik desteğine devam edecek. Path of Exile 2'nin de 2022'de çıkması bekleniyor.

Kaynak PCGamesN
Tweet
PC RPG Path of Exile Grinding Gear Games
League of Legends Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Başlıyor Paylaş Şampiyonluk Ligi 2021 Kış Mevsimi Başladı!
YORUMLAR 4
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
BSC Misafiri - 24.1.2021 11:09:23 +1
alıntı:

Orjinalden alıntı: Angel of the Lord

Benim için bu oyunun sıkıntısı forumlarda gezmeden düzgün bir build yapmanın mümkün olmaması sanırım. Araştırırsan çok eğlenceli olabiliyor ama oyuna ayırdığın vaktin yarısını da rehber sitelerine ayırman gerekiyor.


Sonuna kadar katılıyorum. Ayrıca oyun çok dinamik build yapıyorsun saatlerce uğraşıyorsun bir bakmışsın bir ufak bir nerf tüm buildi işlevsiz hale getirmiş. İlk yıllarda çok büyük bir sorundu bu durum, zaman ilerledi taşlar yerine oturmaya başladı tabii bu olana kadar yıllar geçti.
Angel of the Lord - 24.1.2021 01:53:34 +2
Benim için bu oyunun sıkıntısı forumlarda gezmeden düzgün bir build yapmanın mümkün olmaması sanırım. Araştırırsan çok eğlenceli olabiliyor ama oyuna ayırdığın vaktin yarısını da rehber sitelerine ayırman gerekiyor.
BSC Misafiri - 24.1.2021 01:23:57 +1
Oynadığım en iyi free to play oyun. Adamlar yıllardır çizgisinden şaşmadı, hak ediyorlar. Wolcen, diablo 3, Victor Vran, Van helsing, Torchlight 2 hepsi var ama bu oyunu oynuyorum. 800 saatimi gömmüşüm hala yeni şeyler öğreniyorum oyunda. O kadar derinlikli ki. Şerefe Grinding Gear, Şerefe Path of Exile!!!
Johnny Silverhand - 23.1.2021 23:16:28 0
çok güzel olmuş oyunda tutacak yeni güzel şeyler eklemişler 4 günde 57 saat oynadım. böyle devam ederler umarım
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Path of Exile
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.