The Elder Scrolls Online'ın Yeni Nesil Sürümü 8 Haziran'da Çıkacak The Elder Scrolls Online: Blackwood Genişleme Paketine İlk Bakış

Path of Exile: Ultimatum Genişlemesi 16 Nisan'da PC ve 21 Nisan'da Konsollar için Çıkıyor

14.04.2021 07:37 - Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Grinding Gear Games, oynaması ücretsiz aksiyon rol yapma oyunu Path of Exile'ın yeni genişlemesi Ultimatum için çıkış tarihi verdi.

16 Nisan'da PC ve 21 Nisan'da konsollar için çıkış yapacak.
 
Path of Exile: Ultimatum her şeyi riske etmenizi istiyor. Chaos olarak bilinen varlığın Vaal temsilcisi olan Trialmaster ile tanışacak ve tehlikeli bir testi geçmeniz karşılığında ödüllendirileceksiniz. Başarılı olursanız Trialmaster size bir ültimatom sunacak: Ödülünüzü alıp gitmek veya daha büyük bir ödül için her şeyi riske etmek. Seçimi dikkatli yapmak önemli zira görevi kabul edip başarısız olursanız her şeyi kaybedeceksiniz.
 
Genişleme, Ultimatum League'in yanı sıra kan kurban etmeyi gerektiren sekiz yeni cevher ve yeni güçlü eşsiz ögelerle birlikte Path of Exile'ı oynamanın yeni yollarını sunacak. Ayrıca oyuncuların çabalarının tam karşılığını alabilmeleri için mevcut ödül sistemleri de yenilendi.
 
Path of Exile: Ultimatum fragmanını ve içerik tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.
 
 
 

Tweet
PC RPG Path of Exile Grinding Gear Games
The Elder Scrolls Online'ın Yeni Nesil Sürümü 8 Haziran'da Çıkacak Paylaş The Elder Scrolls Online: Blackwood Genişleme Paketine İlk Bakış
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Path of Exile
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.