League of Legends Sezon Kupası'nın Şampiyonu Papara SuperMassive Oldu! Türkiye Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Başladı!

The Elder Scrolls Online: Gold Road Haziran Ayında Geliyor

21.01.2024 14:29 - Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici ZeniMax Online Studios, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen etkinlik sonrasında The Elder Scrolls Online için yeni genişleme paketinin çıkış tarihini açıkladı. Gold Road adlı genişleme paketi Haziran ayı içerisinde tüm platformlara çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Yeni ek paketlerle beraber farklı maceralara yelken açılabiliyorsunuz 
 
 
 
The Elder Scrolls Online: Gold Road, 3 Haziran tarihinde PC için 18 Haziran tarihinde ise PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Ek paket içerisinde yeni bir yolculuğa başlayacak ve benzersiz hikayelerle beraber oyuna geçiş yapabileceksiniz. Burada seçimlerinizle beraber maceranızı şekillendirebileceğiniz ve devasa bir yaşayan evren olan Tamriel bölgesine adım atabileceksiniz.
 
Farklı yeteneklerle ve teçhizatlarla beraber kendi oyun tarzınızı oyuna adapte edebilecek ve farklı farklı özelleştirme seçenekleriyle beraber de oyundaki yerinize alabileceksiniz. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla beraber yol alabileceğiniz bu macera içerisinde herhangi bir abonelik gerekmiyor ve bir kez satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman ek paketin tüm detaylarını deneyimleyebiliyorsunuz.
 
Sinematik fragman
 
 

Kaynak Gematsu
Tweet
mmorpg the elder scrolls zenimax online studios mmo bethesda
League of Legends Sezon Kupası'nın Şampiyonu Papara SuperMassive Oldu! Paylaş Türkiye Şampiyonluk Ligi 2024 Kış Mevsimi Başladı!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.