LEC 2023 Şampiyonu G2 Esports Oldu! League of Legends 2023 Dünya Şampiyonası Başlıyor!

Bethesda Sürpriz Bir Şekilde The Elder Scrolls: Castles'ı Piyasaya Sürdü!

01.10.2023 16:16 - Mehmet Tandoğan

 
 
The Elder Scrolls, Fallout, Starfield ve daha fazlasıyla ön plana çıkan Bethesda, Elder Scrolls evreninde geçen yeni bir mobil oyunu piyasaya sürdü. Android cihazlar için erken erişim olarak sunulan The Elder Scrolls: Castles adlı yapım Fallout Shelter tarzı bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
 
Google Play mağazasında mevcut
 
 
 
Oyunun Google Play mağazasında oyun hakkında çeşitli detaylar yer alıyor. Bu açıklama içerisinde şunlar bulunuyor: "Skyrim ve Fallout Shelter'ın arkasındaki ödüllü geliştirici Bethesda Game Studios'tan kendi kalenizin ve hanedanınızın kontrolünü elinize alacağınız yeni bir mobil oyun." 
 
Bethesda daha önce birçok mobil oyunu oyunculara sundu. Bu oyunlar arasında 2015 yılında yayınlanan inşa ve yönetim simülasyon oyunu Fallout Shelter, 2017 çıkış yapan dijital kart oyunu The Elder Scrolls: Legends ve 2019'da piyasaya sürülen rol yapma oyunu The Elder Scrolls: Blades yer alıyor. Ayrıca bu oyunların tümü ücretsiz olarak oynanabiliyor. 
 
Öte yandan Bethesda'dan Todd Howard, geçtiğimiz Aralık ayında ekibin duyurmadığı bir mobil oyun üzerinde çalıştığını açıklamıştı.
 
Oynanış görüntüleri
 
 

Kaynak Videogameschronicle
Tweet
mmorpg the elder scrolls zenimax online studios mmo bethesda
LEC 2023 Şampiyonu G2 Esports Oldu! Paylaş League of Legends 2023 Dünya Şampiyonası Başlıyor!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.