TESO: Firesong DLC'si ve 36. Güncelleme Şimdi Konsollarda Oynanabilir HABER 16 Kasım - Mehmet Tandoğan Bu yeni hikâye DLC'sinde oyuncular, Systres Takımadası'nın en kuzeyinde yer alan vahşi Galen adasını keşfedecek.
ESO için Firesong DLC'si PC Platformuna Çıkış Yaptı HABER 04 Kasım - Mehmet Tandoğan 15 saatlik yeni hikâye içeriği ile Firesong'un PC/Mac için çıkışıyla destansı bir sona kavuşuyor.
The Elder Scrolls Online Breton Efsanesi Sonbahar Etkinliği 29 Eylül'de! HABER 24 Eylül - Mehmet Tandoğan Breton Efsanesi Sonbahar Etkinliği canlı yayını 29 Eylül Perşembe TSİ 22.00'de Twitch.tv/Bethesda adresinde olacak.
The Elder Scrolls Online: Lost Depths DLC'si Artık Oynanabilir HABER 24 Ağustos - Mehmet Tandoğan The Elder Scrolls Online: Lost Depths DLC'si PC/MAC ve Stadia oyuncuları için şimdi oynanabilir.
High Isle Bölümü Ön Bakışında Yeni Elder Scrolls Dünyasını Keşfedin HABER 15 Nisan - Mehmet Tandoğan PC/Mac ve Stadia'da 6 Haziran 2022'de; Xbox ve PlayStation konsollarında ise 21 Haziran 2022'de çıkacak.
Breton Efsanesi, Ascending Tide ile Başlıyor HABER 15 Mart - Mehmet Tandoğan The Elder Scrolls Online: Ascending Tide, PC/MAC ve Stadia oyuncuları için şimdi oynanabilir.
The Elder Scrolls Online 6 Haziran'da High Isle'ı Dünyaya Tanıtıyor HABER 29 Ocak - Mehmet Tandoğan High Isle, The Elder Scrolls serisinde hiç görülmemiş bir dünyada geçecek.
The Elder Scrolls Online: High Isle Genişlemesi Oyunculara Yeni Fırsatlar Sunacak HABER 28 Ocak - Mehmet Tandoğan The Elder Scrolls Online: High Isle ilk olarak 6 Haziran'da PC ve Stadia'ya geliyor.
Nefes Kesici ve Yepyeni Bir The Elder Scrolls Dünyasına Seyahat Edin HABER 06 Ocak - Mehmet Tandoğan The Elder Scrolls Online'ın 2022'deki yepyeni macerası sizi bekliyor.
The Elder Scrolls Online Global Reveal Etkinliği 27 Ocak'ta Yapılacak HABER 06 Ocak - Mehmet Tandoğan Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici ZeniMax Online Studios duyurdu.
Oblivion Kapıları The Elder Scrolls Online: Deadlands ile Kapanıyor HABER 02 Ekim - Mehmet Tandoğan 2021 yılı boyunca süren hikâye son DLC The Elder Scrolls Online: Deadlands ile son buluyor.
BSC KÜNYESİ
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.