ESO: Blackwood'daki Nokvroz'un Kılıcı Gerçeğe Uyarlandı HABER 09 Haziran - Mehmet Tandoğan Alec Steele resmi YouTube kanalında ESO Blackwood'dan Nokvroz'un kılıcını gerçek hayatta yaptığı bir video yayınladı.
The Elder Scrolls Online: Blackwood ile Oblivion'a Geri Dönün HABER 04 Haziran - Mehmet Tandoğan The Elder Scrolls Online: Blackwood tüm PC/MAC ve Stadia oyuncuları için artık erişilebilir durumda.
The Elder Scrolls Online: Blackwood Genişleme Paketine İlk Bakış HABER 15 Nisan - Tunahan Safdır Blackwood genişlemesiyle birlikte The Elder Scrolls Online dünyasını büyük yenilikler bekliyor.
The Elder Scrolls Online'ın Yeni Nesil Sürümü 8 Haziran'da Çıkacak HABER 01 Nisan - Gazali Çetinkaya Oyuna PlayStation 4 veya Xbox One'da sahip olanlar yeni nesil sürüme ücretsiz yükseltebilecek.
The Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC Paketi PS4 ve Xbox One için Çıktı HABER 18 Mart - Gazali Çetinkaya ESO: Flames of Ambition DLC'si Konsollarda İki Zindan ve Yeni Champion Sistemi ve Daha Fazlasını Sunuyor
The Elder Scrolls Online'ı 18 Milyondan Fazla Kişi Oynadı HABER 13 Mart - Gazali Çetinkaya Bu sayının 3 milyondan fazlası 2020'ye ait.
ESO: Flames of Ambition DLC'si PC'de İki Zindan, Yeni Champion Sistemi ve Daha Fazlasını Sunuyor HABER 09 Mart - Gazali Çetinkaya İki yeni destansı zindanla birlikte 2021 yılı boyunca sürecek olan Oblivion Kapıları macerasına başlıyoruz.
The Elder Scrolls Online: Gates of Oblivion Teaser Fragman HABER 11 Aralık - Gazali Çetinkaya The Elder Scrolls Online'ın bir yıl sürecek yeni macerası.
ESO: Markarth Hikaye Bölgesi PC için Çıktı, Konsollara 10 Kasım'da Gelecek HABER 03 Kasım - Gazali Çetinkaya The Elder Scrolls Online'ın yıl boyu süren Skyrim'in Karanlık Kalbi serüvenin finali olan Markarth ve ücretsiz 28. Güncelleme, şimdi PC ve Stadia'da oynanabilir. Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularıys...