High Isle Bölümü Ön Bakışında Yeni Elder Scrolls Dünyasını Keşfedin HABER 15 Nisan - Mehmet Tandoğan PC/Mac ve Stadia'da 6 Haziran 2022'de; Xbox ve PlayStation konsollarında ise 21 Haziran 2022'de çıkacak.
Breton Efsanesi, Ascending Tide ile Başlıyor HABER 15 Mart - Mehmet Tandoğan The Elder Scrolls Online: Ascending Tide, PC/MAC ve Stadia oyuncuları için şimdi oynanabilir.
The Elder Scrolls Online 6 Haziran'da High Isle'ı Dünyaya Tanıtıyor HABER 29 Ocak - Mehmet Tandoğan High Isle, The Elder Scrolls serisinde hiç görülmemiş bir dünyada geçecek.
The Elder Scrolls Online: High Isle Genişlemesi Oyunculara Yeni Fırsatlar Sunacak HABER 28 Ocak - Mehmet Tandoğan The Elder Scrolls Online: High Isle ilk olarak 6 Haziran'da PC ve Stadia'ya geliyor.
Nefes Kesici ve Yepyeni Bir The Elder Scrolls Dünyasına Seyahat Edin HABER 06 Ocak - Mehmet Tandoğan The Elder Scrolls Online'ın 2022'deki yepyeni macerası sizi bekliyor.
The Elder Scrolls Online Global Reveal Etkinliği 27 Ocak'ta Yapılacak HABER 06 Ocak - Mehmet Tandoğan Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici ZeniMax Online Studios duyurdu.
Oblivion Kapıları The Elder Scrolls Online: Deadlands ile Kapanıyor HABER 02 Ekim - Mehmet Tandoğan 2021 yılı boyunca süren hikâye son DLC The Elder Scrolls Online: Deadlands ile son buluyor.
The Elder Scrolls Online'a Yeni Nesil Konsol iyileştirmeleri ve iki Yeni Zindan Geliyor HABER 24 Ağustos - Mehmet Tandoğan Yeni DLC Xbox Series X|S, Xbox One, Xbox Game Pass, PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformları için 8 Eylül'de çıkacak.
Dünya ESO Oynuyor HABER 22 Haziran - Mehmet Tandoğan Yaklaşık 600 saat süren görevleri, 25.000'i aşkın NPC'si ve bugüne dek 18 milyondan fazla oyuncusu ile ESO muhteşem bir yedi yılı geride bıraktı.
ESO: Blackwood'daki Nokvroz'un Kılıcı Gerçeğe Uyarlandı HABER 09 Haziran - Mehmet Tandoğan Alec Steele resmi YouTube kanalında ESO Blackwood'dan Nokvroz'un kılıcını gerçek hayatta yaptığı bir video yayınladı.
The Elder Scrolls Online: Blackwood ile Oblivion'a Geri Dönün HABER 04 Haziran - Mehmet Tandoğan The Elder Scrolls Online: Blackwood tüm PC/MAC ve Stadia oyuncuları için artık erişilebilir durumda.
BSC KÜNYESİ
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA