The Elder Scrolls Online'ın Yeni Nesil Sürümü 8 Haziran'da Çıkacak HABER 01 Nisan - Gazali Çetinkaya Oyuna PlayStation 4 veya Xbox One'da sahip olanlar yeni nesil sürüme ücretsiz yükseltebilecek.
The Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC Paketi PS4 ve Xbox One için Çıktı HABER 18 Mart - Gazali Çetinkaya ESO: Flames of Ambition DLC'si Konsollarda İki Zindan ve Yeni Champion Sistemi ve Daha Fazlasını Sunuyor
The Elder Scrolls Online'ı 18 Milyondan Fazla Kişi Oynadı HABER 13 Mart - Gazali Çetinkaya Bu sayının 3 milyondan fazlası 2020'ye ait.
ESO: Flames of Ambition DLC'si PC'de İki Zindan, Yeni Champion Sistemi ve Daha Fazlasını Sunuyor HABER 09 Mart - Gazali Çetinkaya İki yeni destansı zindanla birlikte 2021 yılı boyunca sürecek olan Oblivion Kapıları macerasına başlıyoruz.
The Elder Scrolls Online: Gates of Oblivion Teaser Fragman HABER 11 Aralık - Gazali Çetinkaya The Elder Scrolls Online'ın bir yıl sürecek yeni macerası.
ESO: Markarth Hikaye Bölgesi PC için Çıktı, Konsollara 10 Kasım'da Gelecek HABER 03 Kasım - Gazali Çetinkaya The Elder Scrolls Online'ın yıl boyu süren Skyrim'in Karanlık Kalbi serüvenin finali olan Markarth ve ücretsiz 28. Güncelleme, şimdi PC ve Stadia'da oynanabilir. Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularıys...
The Elder Scrolls Online PS4 Desteği, Microsoft'un Satın Alımından Etkilenmeyecek HABER 22 Eylül - Gazali Çetinkaya Satın alma The Elder Scrolls Online'ı herkes için daha iyi yapacak.
The Elder Scrolls Online'ın Yeni DLC'si Markarth Kasım'da Çıkacak HABER 21 Eylül - Gazali Çetinkaya The Dark Heart of Skyrim destanı, Markarth ile sonlanıyor.
The Elder Scrolls Online: Greymoor'un Stonethorn DLC'sine İlk Bakış HABER 07 Ağustos - Gazali Çetinkaya 24 Ağustos'ta PC/Mac ve Stadia'ya; 1 Eylül'de de PlayStation 4 ile Xbox One'a çıkacak.
ESO:Greymoor Bölümü Şimdi PS4 ve Xbox One’da, Stadia'ya 16 Haziran’da Geliyor HABER 10 Haziran - Gazali Çetinkaya Bugünden itibaren PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları, Western Skyrim'in karla kaplı dağlarını ve Blackreach'in bitmek bilmeyen derinliklerini keşfetmeye başlayabilir.
BSC KÜNYESİ
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.