The International 2023 Batı Avrupa Elemeleri Tamamlandı! Worlds 2023 Katılım Serisi

ESO 39. Güncelleme Şimdi Konsollarda: Uzun Zamandır Beklenen Oynanış İyileştirmelerini İçeriyor

06.09.2023 15:25 - Mehmet Tandoğan

 
The Elder Scrolls Online 39. Güncelleme artık Xbox ve PlayStation konsollarında ücretsiz olarak oynanabilir. Bu ana oyun güncellemesi The Elder Scrolls Online'a mevcut tüm ESO oyuncuları için uzun zamandır beklenen birçok iyileştirme ve ekleme getiriyor.
 
Genel iyileştirmeler arasında bulunan Yeni Oyuncular İçin Görev ve İçerik İyileştirmeleri kapsamında düşük seviye karakterlerinize verilen görevlerin miktarı ve sıklığını düşüren çeşitli değişiklikler geliyor. Bunun yanında oyuncuları çeşitli noktalar arasında taşıyabilen Tamriel'in Navigator (Kılavuz) NPC'leri (görevler etkin olsalar da olmasalar da), takip edilen görevler için oyuncuları bir konuma taşıyıp taşıyamadıklarını gösterecekler.
 
 

Görev ve içerik iyileştirmelerinin yanında eşya yönetimini iyileştirmek için 39. Güncelleme ile ana eşya türlerine bazı değişiklikler geliyor. Bu güncellemelerle birlikte artık farklı kaynaklardan gelen benzer Crown Store eşyaları “Stack All Items” (Tüm Eşyaları Biriktir) seçeneğiyle tek yuvada biriktirilebiliyor ve ayrıca hangi eşyaların satılıp hangilerinin satılamadığı daha net bir şekilde ifade ediliyor.

Yukarıdakilerin yanında 39. Güncelleme geliştirilmiş ölüm bildirimleri, Treasure Scamp eşya düşürme oranı iyileştirmeleri ve üç Cyrodiil Canavar Maskesi de dahil yeni ödüller getiriyor. PvP güncellemelerine ek olarak oyunculara satın alımdan önce mobilyaların evlerinde nasıl göründüğünü görme fırsatını veren Preview Crown Furnishings (Crown Mobilyalarını Ön İzle) ve oyunculara doğrudan envanterlerinden veya koleksiyonlarından evlerine eşya yerleştirme imkânını tanıyan Inventory Furnishing Placement (Envanterden Mobilya Yerleştirme) gibi bazı ev düzenleyicisi iyileştirmeleri de bu güncellemenin bir parçası.

39. Güncelleme şimdi PC/Mac, Xbox ve PlayStation konsollarında oynanabilir. 39. Güncelleme hakkında tüm detaylara ulaşmak için buradak  resmi blog yazımızı okuyun. Düzeltmelerin, geliştirmelerin ve eklemelerin tam listesi burada resmi forumlarımızda bulunabilir.
 
basın bülteni 

Tweet
mmorpg the elder scrolls zenimax online studios mmo bethesda
The International 2023 Batı Avrupa Elemeleri Tamamlandı! Paylaş Worlds 2023 Katılım Serisi
YORUMLAR 1
JaReD22 - 6.9.2023 19:23:55 0
Öldüde şu oyuna Türkçe getirmedi
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.