Riot Games Türkiye Elektronik Spor Sahnesi Kapatılıyor! Avrupa’daki ZULA Severler “Zula Europe Masters” Turnuvası’nda Buluşacak

Oblivion Kapıları The Elder Scrolls Online: Deadlands ile Kapanıyor

02.10.2021 16:36 - Mehmet Tandoğan

 
 
Bugünün “Oblivion Kapıları” yıl sonu yayınında duyurulan, 2021 yılı boyunca süren hikâyenin son DLC'si The Elder Scrolls Online: Deadlands'i açıklamaktan heyecan duyuyoruz. Yeni DLC, tüm PC/MAC ve Stadia oyuncuları için 1 Kasım'da ve Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 oyuncuları için 16 Kasım'da çıkacak.
 
The Elder Scrolls Online: Deadlands'de “Oblivion Kapıları” yıl boyu macerasının yıkıcı sonunu deneyimleyin. 20 saatlik bu aksiyon dolu finalde yeni dünyaları ve alışılmadık müttefikleri keşfederek, Dagon'un Nirn'e hükmetme planlarına engel olun.

The Elder Scrolls IV: Oblivion oynamış olanlar Deadlands'deki bazı kısımları hatırlayacaktır. Burn; lavdan nehirleri, alevden yaratıkları ve yüksek metal kuleleri barındıran bir bölge. Ve oyuncular Deadlands'de, daha önce hiçbir Elder Scrolls oyununda görülmemiş, haşin fırtınalar ve şiddetli rüzgârlarıyla bilinen The Sever adındaki yeni bölgeye de yolculuk edebilecek.

Son olarak, bir Daedric prensin bile dize getiremeyeceği, Deadlands'deki son bölge Fargrave; The Elder Scrolls Online'daki en büyük şehirlerden biri ve devasa bir iskeletin çatısını oluşturduğu gizemli bir çöl metropolü. Oyuncuların diyarlar arası seyahat ederken üretim ve ticaret yapabileceği bir şehir. Bu metropolü ziyaret etmeden önce kendinize tek bir soru sorun: Yeme, içme veya dinlenme ihtiyacı olmayanlar neye değer verir?

2014'teki çıkış tarihinden beri, 240'dan fazla ülkeden 19 milyondan fazla oyuncu The Elder Scrolls Online'ı deneyimledi. Yerelleştirme çabalarımıza renk katmak adına, tüm ESO oyuncuları için İspanyolcayı mevcut diller listemize ekleyeceğiz. Yani geçmişteki, şimdiki ve The Elder Scrolls Online'agelecek tüm güncellemeler dahil, tüm oyun içi metinler ve altyazılar İspanyolca dilinde yerelleştirilecek.

Oyuncular Deadlands oyun paketini oyun içi Crown Store'dan alabilir ve bu paket ESO Plus aboneliğine dahildir. Yeni DLC, PC/MAC ve Stadia için 1 Kasım'da ve Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformları için 16 Kasım'da çıkacak.
 
 
basın bülteni 

Tweet
mmorpg the elder scrolls zenimax online studios mmo bethesda
Riot Games Türkiye Elektronik Spor Sahnesi Kapatılıyor! Paylaş Avrupa’daki ZULA Severler “Zula Europe Masters” Turnuvası’nda Buluşacak
YORUMLAR 2
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
BSC Misafiri - 2.10.2021 21:51:02 0
alıntı:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Desteği kessinler, tüm içerik çıksın ve ucuza alayım, o zaman dalacağım şu evrene var ya :)


Her yerde aynı yorum anladık afferin sana.
BSC Misafiri - 2.10.2021 19:19:51 0
Desteği kessinler, tüm içerik çıksın ve ucuza alayım, o zaman dalacağım şu evrene var ya :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
The Elder Scrolls Online
+ TAKİBE
AL
61 kişi bu oyunu takip ediyor.