World of Warcraft: Shadowlands'a Büyük Güncelleme Geliyor HABER 30 Haziran - Umut Tandoğan World of Warcraft Shadowlands güncellemesi için sonunda büyük değişikliğin olacağı güncelleme çıkıyor.
WoW Chains of Domination içerik Güncellemesi Yeni Alanlar Getiriyor HABER 29 Haziran - Mehmet Tandoğan World of Warcrafts'ın Chains of Domination içerik güncellemesi artık mevcut ve oyunculara bir dizi özellik sunuyor.
Blizzard'ın Oyuncu Sayısı Son Üç Yılda %29 Düştü HABER 05 Mayıs - Gazali Çetinkaya 38 milyon aylık aktif kullanıcı sayısından 27 milyona.
World of Warcraft Burning Crusade Classic Oyuncuları Bir Kez Daha Kara Geçit'in Ötesine Çağırıyor HABER 20 Şubat - Gazali Çetinkaya Blizzard Entertainment'ın World of Warcraft Classic için bu yıl yayınlayacağı ilk genişleme paketiyle parçalanmış Draenor'u ilk günkü gibi deneyimleyin.
World of Warcraft: Shadowlands'in Yeni İçerik Güncellemesi Chains of Domination Duyuruldu HABER 20 Şubat - Gazali Çetinkaya Oyuncular Shadowlands macera örgüsünün bu yeni bölümünde Jailer'ın ümitsiz diyarının yeni derinliklerine dalarak onun kötü emellerinin gerçek yüzünü anlamaya çalışacak.
Blizzard Birden Fazla Oynaması Ücretsiz Warcraft Mobil Oyunu Geliştiriyor HABER 05 Şubat - Gazali Çetinkaya Activision Blizzard'ın uzun vadeli stratejisinde mobil kritik bir rol oynayacak.
Naxxramas Baskını Şimdi WoW Classic'te HABER 04 Aralık - Gazali Çetinkaya World of Warcraft Classic'in en yeni içerik güncellemesi Ölüler Şehri'nin Gölgesi, şimdi oyunda!
World of Warcraft'ın Yeni Genişleme Paketi Shadowlands Çıktı HABER 24 Kasım - Gazali Çetinkaya Yeni başlangıç macerası bölgesi Sürgün Adası, yenilenen seviye atlama sistemi ve isteğe bağlı karakter takviyesiyle son genişleme paketine adım atmak hiç olmadığı kadar kolay.
World of Warcraft Tasarımcısı Chris Kaleiki, Blizzard'tan Ayrıldı HABER 19 Kasım - Gazali Çetinkaya 13 yıldır Blizzard'ta çalışan Chris Kaleiki, oyunun durumundan memnun olmadığını belirtiyor.
World of Warcraft: Shadowlands Scourge İstilasının İkinci Aşaması Başlıyor HABER 16 Kasım - Gazali Çetinkaya Scourge istilasının ikinci aşaması başladı ve Shadowlands'in resmi olarak çıkacağı 23 Kasım tarihine kadar devam edecek.