Dragonflight’ın 2023 Yol Haritasında Duyurulan İlk İçerik Güncellemesi Yayında! HABER 25 Ocak - Mehmet Tandoğan Dragonflight'ın daha önce 2023 yol haritasında duyurulan ilk içerik güncellemesi 10.0.5 şimdi oyunda!
World of Warcraft: Dragonflight Çıktı! HABER 29 Kasım - Mehmet Tandoğan Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununun dokuzuncu genişleme paketi çıktı.
Dragonflight Ön Genişletme Yamasının 2. Aşaması Yayında HABER 17 Kasım - Mehmet Tandoğan 28 Kasım'da Dragonflight'ın lansmanına artık günler var.
World of Warcraft: Dragonflight Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey HABER 16 Kasım - Mehmet Tandoğan 28 Kasım'da Blizzard Entertainment, World of Warcraft: Dragonflight'ı piyasaya sürecek.
World of Warcraft: Dragonflight için Sinematik Fragman Yayınlandı HABER 16 Kasım - Mehmet Tandoğan Dragonflight genişletmesi oyuna birçok yenilik dahil ediyor
Dragonflight Miraslar 3. Bölüm Çıktı! HABER 10 Kasım - Mehmet Tandoğan Bu serinin sonuncusu olan 3. Bölüm, World of Warcraft YouTube kanalında artık yayında.
Dragonflight "Miraslar" 2. Bölüm Şimdi Çıktı! HABER 02 Kasım - Mehmet Tandoğan Dragonflight’in yeni kısa animasyon serisi Miraslar'ın bölümleri de paylaşılmaya devam ediliyor.
World of Warcraft Dragonflight Yepyeni Bir Kullanıcı Arayüzünü Tanıtıyor HABER 26 Ekim - Mehmet Tandoğan World of Warcraft: Dragonflight’ta yeni bir kullanıcı arayüzü geliyor.
Blizzard ve NetEase Mobil Cihazlar için Geliştirdiği Warcraft Oyununu iptal Etti HABER 03 Ağustos - Mehmet Tandoğan Blizzard ve Çinli oyun devi NetEase üç yıldır geliştirdiği MMORPG Warcraft mobil oyununu iptal etti.
World of Warcraft'ın Dragonflight Genişlemesi Bu Yıl Yayınlanacak HABER 22 Haziran - Mehmet Tandoğan Dragonflight genişletmesi ile oyuncular yeni sınıf Dracthyr Evokers'ı ve daha fazlasını keşfedecek.
BSC KÜNYESİ
World of Warcraft
+ TAKİBE
AL
20 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA