World of Warcraft Classic 27 Ağustos'ta Çıkacak HABER 14 Mayıs - Gazali Çetinkaya World of Warcraft'ı ilk açıldığındaki Vanilla sürümüne geri döndürecek World of Warcraft Classic'in çıkış tarihi açıklandı.
World of Warcraft: Battle for Azeroth Versiyon 8.1.5 Güncellemesi Yayınlandı HABER 12 Mart - Gazali Çetinkaya World of Warcraft: Battle for Azeroth’un yepyeni güncellemesine Azeroth’un kaderini değiştirecek savaşta yer alacak iki yeni müttefik, karakter mesleklerine farklı dinamikler getirecek Tools of the Tr...
World of Warcraft Classic Yaz 2019'da Çıkacak HABER 02 Kasım - Gazali Çetinkaya Tüm World of Warcraft abonelerine ücretsiz olacak.
World of Warcraft: Battle for Azeroth PC Sistem Gereksinimleri HABER 31 Ocak - Gazali Çetinkaya World of Warcraft: Battle for Azeroth bu yaz çıkacak. 44.99 Euro fiyat ile ön siparişe açıldı.
World of Warcraft Başa Dönüyor HABER 06 Kasım - Gökhan Yılmaz Sürekli Vanilla diye ağlayan oyuncuların istekleri gerçeğe dönüştü ve World of Warcraft Classic sunucuları duyuruldu.
BlizzCon 2017'de Neler Göreceğiz? HABER 04 Ekim - Gökhan Yılmaz World of Warcraft, Overwatch, HearthStone ve StarCraft 2'den yeni duyurular ve haberler.
Gul'dan'ın Hikayesi Etkileyici Bir Video ile Paylaşıldı HABER 23 Temmuz - Burak Gezgin Warcraft evreninin ihtişamlı karakterlerinden biri olan Gul'dan için etkileyici bir video geldi.
Warcraft, Gişedeki Satışları ile En İyi Oyun Filmi Olmayı Başardı HABER 21 Haziran - Gazali Çetinkaya Böylelikle Prince of Persia filmini de geçmiş oldular.
G2A'den Blizzard Kampanyası HABER 04 Haziran - Burak Gezgin 'Bir alana bir bedava.' ismini verdikleri 3€'luk kampanya ve çekiliş.
Warcraft Filminden Yeni Fragman Yayınlandı HABER 19 Mayıs - Kaan Bolat Vizyon tarihi yaklaşıyor.