World of Warcraft Gamescom'a Hızlı Bir Giriş Yapıyor HABER 24 Ağustos - Gazali Çetinkaya Dört bölümlük yeni bir animasyon dizisi olan Öteki Dünyalar'ın (Afterlives) ilk bölümü, gamescom açılış gecesinde sizlerle.
WoW Classic'te Ahn'Qiraj Savaş Hazırlıkları Başladı HABER 29 Temmuz - Gazali Çetinkaya Dünyanın dört bir yanından oyuncular, Ahn'Qiraj Kapıları'nın açılmasıyla birlikte Warcraft tarihinin en destansı anlarından birine tanıklık etme şansı yakalayacak.
Blizzard: World of Warcraft'ı Xbox Series X'e Getirme Planımız Yok HABER 28 Temmuz - Gazali Çetinkaya World of Warcraft: Shadowlands'in Brezilya Derecelendirme Kurulu tarafından Xbox Series X için derecelendirilmesinin bir hata olduğunu ortaya çıktı.
World of Warcraft Shadowlands Geliştirici Yayını Notları HABER 09 Temmuz - Gazali Çetinkaya Dün akşam World of Warcraft Twitch ve YouTube kanalları üzerinden gerçekleşen geliştirici güncellemesi canlı yayınında önümüzdeki hafta başlayacak beta testi öncesinde Shadowlands'de bizi nelerin bekl...
World of Warcraft Shadowlands Koleksiyoncu Sürümü Detayları Açıklandı HABER 09 Temmuz - Gazali Çetinkaya Sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyoncu sürümü, World of Warcraft oyuncularına Shadowlands yolculuklarında eşlik edecek pek çok koleksiyonluk eşyayı barındırıyor.
World of Warcraft: Shadowlands Genişlemesi Bu Sonbaharda Çıkacak, Beta Önümüzdeki Hafta Başlıyor HABER 08 Temmuz - Gazali Çetinkaya Shadowlands beş yeni bölge, yeni seviye sistemi, roguelike esintili Tower of the Damned, geliştirilmiş karakter kişiselleştirme seçenekleri ve daha fazlasını içerecek.
World of Warcraft Mythic Dungeon International Global Finalleri Başlıyor! HABER 07 Temmuz - Hamit Can Sayılgan Dünyanın en iyi zindan yarışı oyuncuları, 300.000 $'lık ödül havuzundan paylarını almak için mücadele edecek
WoW'un Ünlü Kılavuz ve Elektronik Spor Organizasyonu Method'tan Cinsel Taciz Skandalı HABER 29 Haziran - Hamit Can Sayılgan Method çalışanı, 16 yaşındaki kıza cinsel tacizde bulundu.
World of Warcraft: Shadowlands Canlı Yayını 8 Temmuz'da Düzenlenecek HABER 25 Haziran - Gazali Çetinkaya World of Warcraft'ın yeni genişleme paketi Shadowlands tanıtılacak.
74 Binden Fazla World of Warcraft Classic Hesabı Banlandı HABER 18 Haziran - Gazali Çetinkaya Blizzard banlanan hesapların büyük bir çoğunluğunun bot olduğunu belirtiyor.
WoW Classic'in ilk Espor Turnuvası Türkçe Olarak Yayınlanacak HABER 17 Haziran - Hamit Can Sayılgan Blizzard turnuvanın Türkçe olarak yayınlanması için AkfonTV ile anlaştı.