Ace Combat 7: Skies Unknown Satışları Dört Milyonu Aştı Türkiye Şampiyonluk Ligi, Avrupa Bölgesel Ligi Olarak Düzenlenecek!

Dragonflight Ön Genişletme Yamasının 2. Aşaması Yayında

17.11.2022 18:41 - Mehmet Tandoğan

 
 
28 Kasım'da Dragonflight'ın lansmanına artık günler var. Lansmana hazırlanan Azeroth şampiyonları için Dragon Isles'a yolculuk devam ediyor. Genişleme öncesi yamanın bir sonraki aşaması şimdi yayında.
 
Genişletme öncesi yamanın ikinci aşamasıyla oyuncuların dört gözle bekleyebilecekleri şöyle:
 
Yeni Irk/Sınıf: Dractyr Evoker
 
Dragonflight'ı önceden satın almış olan oyuncular, WoW'un en yeni kahraman sınıfını oluşturup oynayabilecekler.
 
Yeni Bölge: Yasak Menzil
 
Dractyr Evoker için başlangıç bölgesinde oynayın ve Dragon Isles'ın tarihine ve sakinleri için yeniden ortaya çıkan tehditlere bir göz atın.
 
Yeni Zindan: Uldaman: Tyr'ın Mirası
 
Ölen bir titan bekçisi ve ejderha uçuş liderlerinin eski müttefiki Tyr'ın anılarını içerdiği söylenen yeni keşfedilen bir kutsal emaneti almak için Alexstrasza'nın emriyle yenilenmiş bir klasik zindana dönün.
 
Oyun İçi Etkinlikler: Tempest Unleashed
 
- Dragonflight'ın lansmanına yol açan yeni görevler ve dünya etkinlikleriyle ilkel elementlerden gelen saldırıları savuşturun.
 
Yeni Dragonflight lansman sinematiği de tanıtıldı
 
 
Lansman öncesi ayrıca, Dragonflight genişleme öncesi yama canlı yayını sırasında, baş sinema anlatı tasarımcısı Terran Gregory ve yönetmen Anna Morgan, Dragon Isles üzerinde heyecan verici, yüksek çözünürlüklü bir macera olan resmi Dragonflight lansman sinematiğini de tanıttı.
 
Yeni sinema bağlantısını Warcraft YouTube kanalında, WoW'un ön genişleme yamasının ikinci aşaması yayına girdiğinde oynanabilecek en yeni kahraman sınıfını içeren yeni bir Dracthyr oynanış fragmanıyla birlikte bulabilirsiniz.
 
Dragonflight hakkında daha fazla bilgi için World of Warcraft web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
basın bülteni 

Tweet
World of Warcraft Blizzard wow mmorpg
Ace Combat 7: Skies Unknown Satışları Dört Milyonu Aştı Paylaş Türkiye Şampiyonluk Ligi, Avrupa Bölgesel Ligi Olarak Düzenlenecek!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
World of Warcraft
+ TAKİBE
AL
20 kişi bu oyunu takip ediyor.