League of Legends 2023 Dünya Şampiyonası'nda Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu! League of Legends 2023 Dünya Şampiyonası'nda Yarı Final Heyecanı!

World of Warcraft için 3 Yeni Genişleme Paketi Duyuruldu

04.11.2023 22:02 - Mehmet Tandoğan

 
 
Blizzard ekibi geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği BlizzCon etkinliğinde üç yeni World of Warcraft genişleme paketini duyurdu ve Cataclysm'in önümüzdeki yıl World of Warcraft Classic'e geleceğini doğruladı.
 
Yeni hikayeler ve bölümler geliyor 
 
 
 
"World of Warcraft'ın ilk 20 yılını kutlayan, Azeroth'un geleceği için yeni temeller atan ve epik bir hikaye" olarak tanımlanan Worldsoul Saga, 2024 yılında The War Within ile başlayacak. Bunu Worldsoul Saga'nın ikinci ve üçüncü bölümleri olan 'Midnight' ve 'The Last Titan' takip edecek.
 
Diğer taraftan Blizzard'ın deneyimli ismi Chris Metzen tarafından BlizzCon'da tanıtılan yeni hikaye serisinin, son derece popüler MMO'nun geleceğinin temellerini atacağı söyleniyor. The War Within, Azeroth'un yeraltı krallıklarında geçiyor ve oyuncular burada Earthen ile tanışıyor ve onun gibi oynama becerisi elde ediyor.
 
World of Warcraft: Midnight'ta oyuncular Azeroth'un işgal ettiği Eski Dünya'ya geri dönüyor. World of Warcraft: The Last Titan ise Northrend'in kış topraklarında geçiyor. Oyuncular burada Titanların Azeroth'a dönüşüne tanıklık ediyor ve büyük bir komployu ortaya çıkarmayı hedefliyor. 
 
Yayınlanan tanıtımlar
 
1# 
 
 
 
2# 
 
 
 
3# 
 
 

Kaynak Videogameschronicle
Tweet
World of Warcraft Blizzard wow mmorpg
League of Legends 2023 Dünya Şampiyonası'nda Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu! Paylaş League of Legends 2023 Dünya Şampiyonası'nda Yarı Final Heyecanı!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
World of Warcraft
+ TAKİBE
AL
20 kişi bu oyunu takip ediyor.