Fallout 4 için tüm robotları elden geçiren 4K doku paketi yayınlandı HABER 24 Nisan - Mehmet Tandoğan Doku paketi önceki yaratık paketiyle uyumlu.
Fallout 4'ün DLC boyutundaki modu Fallout London için yeni video yayınlandı HABER 21 Mart - Mehmet Tandoğan Fallout London modu uzun bir süredir geliştiriliyor.
Fallout 4'ün DLC Boyutundaki London Modu Geliştirilmeye Devam Ediliyor HABER 08 Ocak - Mehmet Tandoğan London modu oyuna yeni bir hikayeyi, yeni ortamlar ve daha fazlasını getirecek.
Fallout 4 için 43 GB HD Doku Paketi Yayınlandı HABER 06 Kasım - Mehmet Tandoğan Mod geliştiricisi 'luxor8071' tarafından yeni mod tamamen dokulara odaklanıyor.
Fallout 4 Yeni Nesil Konsollara Geliyor! HABER 24 Ekim - Mehmet Tandoğan Yeni nesil sürüm içeriği PC'ye yeni nesil güncelleme ile gelecek.
Fallout 4'ün DLC Boyutundaki London Modu için Yeni Video Yayınlandı HABER 23 Ekim - Mehmet Tandoğan Bu video yeni düşmanları, araçları, müzikleri, ortamları ve daha fazlasını bizlere sunuyor.
Bethesda, Fallout: London Mod Geliştiricisini Ekibine Dahil Ediyor HABER 01 Temmuz - Mehmet Tandoğan Fallout: London mod ekibinde baş teknik danışman olarak görev yapan Ryan Johnson, Bethesda ekibine katıldı.
Fallout: London için Yeni Bir Fragman Yayınlandı HABER 28 Haziran - Umut Tandoğan Fallout 4 için merakla beklenen, DLC boyutunda bir mod olan Fallout: London için uzun bir yeni fragman yayınlandı.
Fallout 4'te Yer Alan En iyi 7 Yerleşim Bölgesi HABER 27 Haziran - Mehmet Tandoğan Fallout 4'te yerleşim yerleri inşa etmek ve yönetmek keyifli bir deneyim.