Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi'nde 3. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi'nde 5. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı!

Fallout 4'ün DLC Boyutundaki London Modu Starfield Nedeniyle Ertelendi

03.07.2023 19:02 - Mehmet Tandoğan

 
 
Team FOLON tarafından Fallout 4 için geliştirilen DLC boyutundaki fan yapımı Fallout London modunun Starfield nedeniyle ertelendiği duyuruldu. Mod ekibi artık bu genişletmeyi 2023'ün 4. çeyreğinde oyunculara sunmayı hedefliyor. Bu süreçte ekip mod üzerinde daha fazla geliştirme yapacak ve birçok hatayı da düzeltecek.
 
Geniş bir fan yapımı mod geliyor
 
 
 
Fallout: London, oyunculara yeni içeriği sunmayı hedefleyen DLC boyutunda iddialı bir mod olarak karşımıza çıkıyor. London moduyla beraber oyuna yeni hikayeler, NCP'ler, silahlar, gruplar, yaratıklar ve çok daha fazlası ekleniyor. Tam bir içeriğe sahip olan bu modla beraber birçok hayran oyuna tekrar giriş yapmayı bekliyor.
 
Yaşanan gecikme elbette bekleyenleri biraz üzebilir ancak Team FOLON ekibi izleyebileceğiniz yeni bir geliştirici günlüğü paylaştı. Bu videoda bazı yeni görüntüler yer alıyor ve bunlara aşağıdaki geliştirici günlüğünden bakabilirsiniz.
 
İşte video
 
 

Kaynak Dsogaming
Tweet
Fallout Fallout 4 RPG Aksiyon Açık Dünya PS4 Xbox One PC
Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi'nde 3. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! Paylaş Şampiyonluk Ligi 2023 Yaz Mevsimi'nde 5. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Fallout 4
+ TAKİBE
AL
59 kişi bu oyunu takip ediyor.