Fallout 4 Project Mojave Modu artık Erken Erişim'de HABER 24 Ekim - Mehmet Tandoğan Bu mod, haritanın dörtte birinin yeniden düzenlenmiş versiyonudur.
Fallout 4 için Wilderness Modu, Nuka World Kadar Büyük Bir Dünyaya Sahip HABER 10 Temmuz - Mehmet Tandoğan Mod yapımcısı 'El Ha' Fallout 4 için oldukça büyük bir mod yayınladı.
Fallout 4 için DLC Boyutunda Fallout London Modu Geliyor HABER 18 Haziran - Mehmet Tandoğan Team FOLON, Fallout 4 için Fallout London modunu duyurdu.
Bethesda'ya Fallout 4 Season Pass'iyle İlgili Toplu Dava Açıldı HABER 24 Şubat - Gazali Çetinkaya Microsoft'un ZeniMax Media'yı satın almasını erteleyebilir.
Fallout 4: New Vegas Modundan Yeni Fragman Yayınlandı HABER 20 Ekim - Gazali Çetinkaya Fallout: New Vegas 10. yıl dönümünü kutluyor.
Fallout 4: New Vegas Modu Geliştirilmeye Devam Ediliyor HABER 18 Mayıs - Gazali Çetinkaya Yeni videoda Oliver Swanick karakterini görüyoruz.
Fallout 4'ün New Vegas Modundan Yeni Görseller Paylaşıldı HABER 12 Ocak - Özgür Eroğlu Fallout New Vegas, mod ile Fallout 4'e geliyor.
Tüm Fallout Oyunlarının Bir Arada Olduğu Fallout Legacy Collection Amazon'da Ortaya Çıktı HABER 02 Ekim - Özgür Eroğlu Fallout serisinin tüm oyunlarını içeren koleksiyon sürümü Amazon'da görücüye çıktı.
Fallout 4 İçin Yapılan Nükleer Kış Modu "Fallout 2287" Yayınlandı HABER 23 Eylül - Özgür Eroğlu Bethesda'nın yapımını üstlendiği Fallout 4'e yeni bir mod eklendi.
Fallout 4: New Vegas Modu için İlk Oynanış Videosu Yayınlandı HABER 03 Ocak - Gazali Çetinkaya Fallout 4'ün grafikleri ve mekanikleriyle Fallout: New Vegas deneyimi sunacak mod için ilk oynanış görüntüleri.