Blizzard, World of Warcraft'ı Konsollara Getirmeyi Düşünüyor League of Legends 2023 Dünya Şampiyonası Büyük Finali, 19 Kasım Pazar Günü Gerçekleşecek!

Fallout 4 için 2-4 Saatlik Bir Deneyim Sunan Fan Yapımı Ek Paket Yayınlandı

11.11.2023 15:56 - Mehmet Tandoğan

 
 
Mod geliştirici 'shreddah4', açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Fallout 4 için Caves Of The Commonwealth adında yeni bir fan genişlemesi yayınladı. Bu mod, 5 yeni mağara konumunu ve 5 yeni görevi oyuna dahil ediyor. Böylece yaklaşık 2-4 saatlik ek oyun deneyimi sunuyor.
 
Yeni bölgeler ve görevler geliyor
 
 
 
Beş yeni konumun dahil edildiği genişleme paketiyle beraber oyuncular buralara uğrayabiliyor ve yeni görev dizilerine bir göz atabiliyor. Bu konumların kendine özel dokuları ve tasarımları yer alıyor.
 
Mod içerisinde toplamda 7 adet iç kısım bulunuyor. Ayrıca özel dokulara sahip ilgi çekici silahlar ve kıyafetler de burada sizleri bekliyor. Sadece bu da değil her görevin isteğe bağlı yan hedefleri karşınıza çıkıyor. Ayrıca birkaç beceri de modla beraber geliyor.
 
Genişleme paketi ilginizi çektiyse aşağıdan indirebilirsiniz.
 
 
Mod fragmanı
 
 

Kaynak Dsogaming
Tweet
Fallout Fallout 4 RPG Aksiyon Açık Dünya PS4 Xbox One PC
Blizzard, World of Warcraft'ı Konsollara Getirmeyi Düşünüyor Paylaş League of Legends 2023 Dünya Şampiyonası Büyük Finali, 19 Kasım Pazar Günü Gerçekleşecek!
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Fallout 4
+ TAKİBE
AL
59 kişi bu oyunu takip ediyor.