Bethesda Fallout 4 için Mod Desteğini Olabildiğince Hızlı PS4’e Getirmeye Çalışıyor HABER 07 Eylül - Burak Oruç Bethesda’nın üst düzey yöneticilerinden Peter Hines verdiği bir röportajda Fallout 4’ün PS4 için gelecek olan mod desteğine ilişkin konuştu.
Fallout 4 Nuka World Çıkış Tarihi + Resmi Fragman HABER 15 Ağustos - Gazali Çetinkaya Fallout 4'ün son DLC'sinin çıkış tarihi doğrulandı ve yeni bir video paylaşıldı.
Justice League Fragmanını Bir De Fallout 4'te İzleyin HABER 29 Temmuz - Gazali Çetinkaya Comic-Con esnasında paylaşılan fragman mod ile Fallout 4'e aktarıldı.
Nuka-World Fallout 4'ün Son DLC'si Olacak HABER 06 Temmuz - Gazali Çetinkaya Pete Hines, twitter üzerinden gelen soruyu yanıtladı.
Fallout 4 İçin Yeni İçerikler Yolda + Fallout Shelter PC'ye Geliyor! HABER 13 Haziran - Burak Oruç Fallout 4 için yeni içerikler ve Fallout Shelter için büyük bir güncelleme yolda.
Fallout 4: Far Harbor DLC'sine Gelen Güncelleme Sis Efektini Azaltıyor HABER 04 Haziran - Gazali Çetinkaya Performans düzelirken bu kez oyunun atmosferi az da olsa bozuluyor.
Fallout 4 Far Harbor DLC'sinin Konsollar Üzerindeki Performansı Karşılaştırıldı HABER 28 Mayıs - Gazali Çetinkaya Özellike PlayStation 4 üzerindeki performansı oldukça kötü.
Fallout 4'ün Bir Sonraki DLC'si 'Nuka World' Olabilir HABER 16 Mayıs - Gazali Çetinkaya Oyun dosyaları arasından çıkan bilgi bu yönde.
Fallout 4'ün Xbox One Mod Betasına Kayıtlar Başladı HABER 11 Mayıs - Gazali Çetinkaya Modlar nihayet konsollara da geliyor.