Fallout 4 Yeni Nesil Konsollara Geliyor! HABER 24 Ekim - Mehmet Tandoğan Yeni nesil sürüm içeriği PC'ye yeni nesil güncelleme ile gelecek.
Fallout 4'ün DLC Boyutundaki London Modu için Yeni Video Yayınlandı HABER 23 Ekim - Mehmet Tandoğan Bu video yeni düşmanları, araçları, müzikleri, ortamları ve daha fazlasını bizlere sunuyor.
Bethesda, Fallout: London Mod Geliştiricisini Ekibine Dahil Ediyor HABER 01 Temmuz - Mehmet Tandoğan Fallout: London mod ekibinde baş teknik danışman olarak görev yapan Ryan Johnson, Bethesda ekibine katıldı.
Fallout: London için Yeni Bir Fragman Yayınlandı HABER 28 Haziran - Umut Tandoğan Fallout 4 için merakla beklenen, DLC boyutunda bir mod olan Fallout: London için uzun bir yeni fragman yayınlandı.
Fallout 4'te Yer Alan En iyi 7 Yerleşim Bölgesi HABER 27 Haziran - Mehmet Tandoğan Fallout 4'te yerleşim yerleri inşa etmek ve yönetmek keyifli bir deneyim.
Fallout 4 Project Mojave Modu artık Erken Erişim'de HABER 24 Ekim - Mehmet Tandoğan Bu mod, haritanın dörtte birinin yeniden düzenlenmiş versiyonudur.
Fallout 4 için Wilderness Modu, Nuka World Kadar Büyük Bir Dünyaya Sahip HABER 10 Temmuz - Mehmet Tandoğan Mod yapımcısı 'El Ha' Fallout 4 için oldukça büyük bir mod yayınladı.
Fallout 4 için DLC Boyutunda Fallout London Modu Geliyor HABER 18 Haziran - Mehmet Tandoğan Team FOLON, Fallout 4 için Fallout London modunu duyurdu.
Bethesda'ya Fallout 4 Season Pass'iyle İlgili Toplu Dava Açıldı HABER 24 Şubat - Gazali Çetinkaya Microsoft'un ZeniMax Media'yı satın almasını erteleyebilir.
Fallout 4: New Vegas Modundan Yeni Fragman Yayınlandı HABER 20 Ekim - Gazali Çetinkaya Fallout: New Vegas 10. yıl dönümünü kutluyor.
Fallout 4: New Vegas Modu Geliştirilmeye Devam Ediliyor HABER 18 Mayıs - Gazali Çetinkaya Yeni videoda Oliver Swanick karakterini görüyoruz.
BSC KÜNYESİ
Fallout 4
+ TAKİBE
AL
59 kişi bu oyunu takip ediyor.