EMEA Masters Summer 2023 Turnuvasında Final Karşılaşması Belirlendi! The International 2023 Batı Avrupa Elemeleri Tamamlandı!

Fallout 4 için Yeni Bir 8K Doku Paketi Yayınlandı

04.09.2023 11:05 - Mehmet Tandoğan

 
 
Mod geliştiricisi 'Gorgulla', açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Fallout 4 için tüm binaların ve iç mekanların dokularını elden geçiren yeni bir "8K Doku Paketi" yayınladı. Bu 8K paketi, yeterli sisteme sahip olan ve daha ayrıntılı dokuların keyfini çıkarmak isteyenler için gayet ideal bir görüntüyü aktarıyor. Eğer 8GB'tan az ekran kartına sahipseniz modun 4K ve 2K sürümlerini kullanabilirsiniz. 
 
8K doku paketi daha net dokuları bizlere aktarıyor
 
 
 
Daha fazla ayrıntıya girecek olursak Fallout 4 için yayınlanan bu 8K Doku Paketi, daha doğru ışık yansımalarını bizlere sunuyor. Bunun yanı sıra gerçekçi gölgeler, daha net dokular ve daha gerçekçi duvarları içeriyor. Bu tarz yenilikler elbette oyuncuları tekrardan oyuna başlatacak modlar arasında yer alıyor. Ayrıca bu tarz paketlerin birçok farklı sürümü bulunuyor.
 
Fallout 4 için paylaşılan 8K Doku Paketi diğer paketlerle uyumlu olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla bu paket, zırhları, kıyafetleri, tüm robotları ve düşmanları elden geçiren 4K paketleri ile uyumlu.
 
8K Doku Paketini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz
 
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 

Kaynak Dsogaming
Tweet
Fallout Fallout 4 RPG Aksiyon Açık Dünya PS4 Xbox One PC
EMEA Masters Summer 2023 Turnuvasında Final Karşılaşması Belirlendi! Paylaş The International 2023 Batı Avrupa Elemeleri Tamamlandı!
YORUMLAR 1
Jack Rabbit Slims - 5.9.2023 00:46:01 0
Konsollar için yeni nesil yaması ne oldu acaba?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Fallout 4
+ TAKİBE
AL
59 kişi bu oyunu takip ediyor.