Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Demon's Souls

1 | Kabusa Hoşgeldiniz

Bu nesilde multiplatform oyunların sayısında inanılmaz bir artış var. Eskiden adı tek bir konsolla anılan oyunlar geliştirme maliyetlerinin artmasından ötürü multiplatform olarak karşımıza çıkıyor. Her şeye rağmen sadece tek bir platformda görebileceğimiz oyunlar tercihimizi belirlemede hala etkili. Xbox 360 cephesinin Fable, Halo, Alan Wake, Mass Effect, Gears of War gibi isimleri Playstation'da görmemizin mümkün olmadığı oyunlar olarak sayılabilir. Playstation 3 cephesinde ise God of War, Heavy Rain, Killzone, Uncharted, inFamous gibi isimler ilk aşamada aklıma geliyor. Tabi ki bu sayı arttırılabilir. Siz de belli bir konsola özel bu oyunlar nedeniyle mi konsolunuzu aldınız? Playstation 3 cephesinde bu popüler oyunlar arasına bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Şundan eminim ki Playstation 3 sahiplerinin çoğu bu oyunun adını bile duymadı. Oyun dünyasını yakından takip edenler geçen yıl Japonya ve Amerika'da piyasaya çıkan Demon's Souls'un adını duymuştur. Bir Japon oyunu olmasına rağmen Japonya'da çok büyük ilgi görmeyen (bu Japonlar bazen çok zevksiz olabiliyorlar) Demon's Souls Amerika'da otoriteleri kendine hayran bıraktı. Sony'nin desteği ile From Software tarafından geliştirilen oyun her anlamda ilginç bir öyküye sahip. Hiç kimsenin beklemediği bir başarı yakalayan Demon's Souls biraz geç de olsa 25 Haziran'da Avrupa'da piyasaya çıkıyor.

     Demon's Souls Japonya'da 5 Haziran 2009 tarihinde sessiz sedasız piyasaya çıktı ve yıl sonunda kadar 150.000 adete yakın sattı. Bu kalitedeki bir oyun için cidden çok ama çok düşük bir rakam. Bunda Famitsu gibi dergilerin oyuna çok düşük puan vermesinin de etkisi büyük. JRPG hastası Japonlar, bir Japon firma tarafından geliştirilen Batı tarzı bu aksiyon-rpg oyununa pek ilgi göstermemişlerdi. Oyunu Japonya'da yayınlayan Sony bile Demon's Souls'u diğer bölgelerde yayınlamak istemedi. 6 Ekim 2009'da Amerika'da Atlus tarafından yayınlanan Demon's Souls 600.000'den fazla sattı. Oyun tam anlamıyla Amerikalıların ruhuna hitap etmişti. Amerika'nın en büyük oyun otoriteleri Demon's Souls'u yılın RPG oyunu, yılın en yenilikçi oyunu, hatta yılın oyunu ödülüne bile layık gördü. Bu büyük ilgi ve satış rakamlarından sonra Sony yetkilisi Yeonkyung Kim'in Demon's Souls politikalarının hata olduğunu söylemesi de dikkate değerdi. Şimdi sıra Avrupalılara geldi. Avrupa'da Namco Bandai tarafından yayınlanan Demon's Souls bakalım Amerika'daki büyük ilgiyi görecek mi?

     Geliştirme süresi 2 yıl süren Demon's Souls daha önce bir çok başarılı aksiyon-rpg oyununa imza atan From Software imzası taşıyor. Oyun ilk olarak firmanın klasiklerinden King's Field'ın devamı olarak düşünülmüş. Sony Computer Entertainment Japan yetkilileri ile görüşmeler sonucunda Demon's Souls'un yeni bir oyun olarak geliştirilmesine karar verilmiş. Bunun nedeni de Sony ve From Software'in oyun üzerinde ortak çalışmalarının daha kolay olmasıymış, çünkü eğer King's Field'ın devamı olsaydı bu seride uzman olan From Software bir bakıma bütün işi tek başına yürütecekti. Yine de şunu belirtelim ki her iki taraftan yetkililer de King's Field serisinin Demon's Souls'un ruhsal atası olduğunu kabul ediyor. Demon's Souls'un karanlık dünyası, RPG elementleri ve yüksek zorluk seviyesi King's Field'dan geliyor. Takeshi Kajii'nin açıklamalarına göre Fighting Fantasy gibi fantezi tabanlı oyun kitapları da mekanlarda ve karakter tasarımında önemli rol oynamış. Bazı boss tasarımları da pagan kültürlerinden etkilenilerek yapılmış. Sonuç olarak bir çok alandan etkilenilerek Demon's Souls'un mükemmel dünyası oluşturulmuş. Peki Demon's Souls nedir nerede geçiyor?

Öyküsü Ortaçağ Avrupa'sından etkilenilerek oluşturulan oyunumuz King Allant XII tarafından yönetilen kurgusal dünyaya ait Boletaria krallığında geçiyor. Aç gözlülüğü nedeniyle güç arayışındaki kralımız karanlık ritüeller düzenleyerek ruhların gücü yoluyla Boletaria'ya eşi görülmemiş bir refah getirir; ta ki ülkesinin çevresini yoğun bir sis kaplayıp dünya ile iletişimini kesene kadar. Kralımız bu ruhlar nedeniyle The Old One adlı en eski ve güçlü kötülüğü uyandırmıştır. Kral her ne kadar ordusuyla The Old One'ın şeytani ordusuna karşı koymaya çalışsa da düşmanların önemli bir avantajı vardır. Şeytanlar öldürdükleri insanların ruhlarını kullanıp daha güçlü hale geliyorlar, böylece kralın ordusu verdiği her kayıp sonrası rakibi karşısında daha da zayıflıyor. Böyle bir avantajı elinde bulunduran şeytanlar da yavaş yavaş Boletaria'yı ele geçirmeye başlıyorlar. Oyunumuz da tam olarak burada başlıyor. Boletaria'daki olaylardan haberi olan dış dünyadaki savaşçılar bu sisi aşıp krallığa gelmeye çalışıyor. Bir çok savaşçının kaybolduğu sisi aşan bizim yöneteceğimiz savaşçı da (savaşçının özel bir adı yok) krallığın topraklarına girmeyi başaranlar arasında bulunuyor. İşte bu aşamada dev bir şeytan tarafından öldürülen savaşçımız (bu kısımlar oyunun tanıtım bölümü de oluyor) kendini Nexus'ta buluyor. Nexus dediğimiz yer Maiden in Black adlı kör bir kadın tarafından yönetilen bir kaç katlı (kule gibi) bir mekan. Bu mekanda sadece dostlar var.

Demon's Souls PS3 From Software Namco Bandai İnceleme Aksiyon RPG
WarioWare D.I.Y. Endless Ocean: Blue World
İLGİLİ EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Guest-E76BDB340

1.9.2010 04:32:26

0
Beyler oyun sadece Online değil offline olarakta oynanabiliyor zaten oyuna girerken internet bağlantınızın olup olmadığını kontrol ediyor yoksa offline mod olarak başlıyabiliyorsunuz.
quote:

Orijinalden alıntı: Oppsional onlınesi knight gibimi bunun kasıp savasıon
Hayır :) söylediğin oyun ile hiç bir aynı yanı yok :D he evet level atlama var ama alışık olduğundan biraz farklı ;)

mhmtaslan

31.8.2010 15:37:04

0
arkadaşlar oyun sadece online mı oynanıyor?

Oppsional

31.8.2010 13:52:42

0
onlınesi knight gibimi bunun kasıp savasıon

Guest-E76BDB340

31.8.2010 13:38:25

0
Öncelikle şunu demek istiyorum Oyunu 7/24 2 ay boyunca oynadım ve hiç sıkılmadım :)) ilk oynayışımda 1.1 i geçebilmek için saatlerimi vermiştim ^^ süper bir oyun herkese tavsiye etmem çünkü cinnet geçirip her an kolu dişliyebilirsiniz yada duvarlara fırlatabilirsiniz ^^ özellikle Flameluker de (ama onun bir taktiği var o ayrı :P ) :)) sonra zaten bir süre geçtikten sonra tutorial deki bossu bile kestim ^^ ama size şunu söyleyim olay level atlayıpda full olmakta değil olay PVP kendime ait özel bir Build yaptım ve 120Lv de adamı bıraktım level atlatmayı o kadar güzel oturmuştuki pvp olayı misal İnsan Forumunda 4.1 de Bekliyorsunuz Pure White olmada yarar var^^ bir süre sonra birisi oyununa giriyor karşılıklı selamlaşıp birbirine giriyorsun hatta olayı biraz daha geliştiriyorsun İnsan modundayken yanına yardımcı çağırıyorsun sıra ile dövüşüyorsun tam bir dövüş kulübüne dönüyordu yani aldığım zevki anlatamam ^^ bu arada PVP yapmak istiyenlere ip ucu oyunu bir kere bitirmeniz yetiyor çoğu şey için 2 cide 4.1 deki ilk perdeyi açmayın sakın çünkü kimisi pvp yapmadan kaçıp gitmek istiyor :) o kadar uzun süre pvp yaptımki şimdi hatırlamıyorum ama 89 milyon soul filan vardı sanırsam ^^ hatta beniki ingilizce/çince versiyonuydu yanlış hatırlamıyorsam çin forumlarında birisi benim id mi verip çok laglı ona dikkat edin diye filan topic açmışlar ^^ Demem o ki eğer bu oyunu alırsanız önce bi normal bitirip oyunu öğreniyorsunuz sorna 0 dan bir karakter açıp pvp için kasıyorsunuz :) Benim buildim şöyledi statlarımı hatırlamıyorum ama Class: Knight Weapon: +5 Crushing Mirdan Hammer Shield: +5 Adjudicator's Shield Armor set: Gloom Armor Skill olarak Cursed Weapon bunları yaptığınızda çok güçlü bir şey ortaya çıkıyor ^^ Statlarda Str, Stamina, Vita ağırlıklı gidiyorsun birde cursed weapon kullanabilicek kadar İnt Kolay gelsin ^^

BSC Misafiri

26.8.2010 09:51:22

0
Arkadaşlar oyunu sonunda alabildim. Uzun zamandır bi oyundan bu kadar tad almamıştım.Gerek item kasmak gerek canavar öldürüp level kasmak ve bu gecen süredede ölmemeye calısmak gercekten güzel bi deneyim oluyor. Daha oyunun %25 ini ancak tamamlayabildim bazı boslar gerçekten cok zor 1-2 vurusda öldürüyorlar veya 1 vurusda Hele bazı bosslar varki oyunda bug vs kullanmadan kesen adamlar cok nadir :) Mesela bu oyunda dostlarınızıda öldürebiliyorsunuz. Örn: Yurt, The Silent Chef adlı cok saglam bi dostumuzu kurtardıkdan sonra isterseniz öldürüp üstündeki giysileri alabilir isterseniz bırakabilirsiniz ki bu zırhın adı gloom armor gercektende cok saglam bu yüzden ben adamı öldürmeyi sectim :) HERKESİN OYNAMASINI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.

barisdragon

10.7.2010 18:21:55

0
bu oyun aşırı zormuş

Rai-gy

10.7.2010 18:11:10

0
quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42 video incelemede bekleriz yanlız bunu saymayız:)
Niye bu kadar video incelemesine takılmış durumda anlayamadım.Oyunun kalitesi,türü herşeyi ortada.Yukarıdaki incelemeyi okuyun sonra youtube'da 2-3 tane video izleyin fikir sahibi olursunuz işte.

Alkarsilverblade

10.7.2010 17:47:49

0
Yuvarlanma ya da yaptığın herhangi defansif manevra stamina ile alakalı olduğundan sadece yuvarlanarak,geri zıplayarak ya da kalkanla savunma yapamıyorsun. İyi zamanlanmamış bir takla ve yetersiz stamina sonun başlangıcı olabilir Her düşmanın kendine has özellikleri de buna göre strateji belirlemeyi gerektiriyor. Oyunu güzelleştiren de bu zaten,yaldır yaldır dalamıyorsun herşeye

bigbooss

10.7.2010 16:56:47

0
yuvarlanmak iyi bir taktik ama bazen yapamıyorsun. flemunkerde yuvarlan kaç yuvarlan kaç kafa beyin kalmamıştı bende. ama sonunda kestim tabi:))

YusufTimur

9.7.2010 21:18:03

0
quote:

Orijinalden alıntı: zack06

pylede taktıklerde hep aynı zaten yuvarlanark kacmak her seyı basıtlsetırıyor bırazda reflex tabıkı ısedıgı kadar zorlanan oyunu aynı taktıkle oynadıgın zaman ne kadar zorlasabılır kı?
Öyle olmuyor işe her zaman yuvarlanamıyorsun rakip seni kitliyor bazen

Sentez*

9.7.2010 16:01:05

0
video incelemede bekleriz yanlız bunu saymayız:)

=lachesis=

7.7.2010 21:15:12

0
gerçekten mükemmel bir oyun

BERGX

7.7.2010 01:15:17

0
sevgili Erdinç İyikul haber yokmu video incelemesini nezaman yapacaksınız??? yoksa zor diyemi yapmıyorsunuz sanırım megulsunuz su gunler yoksa kesin bilgilendirirdiniz nese bekliyoruz...

BERGX

28.6.2010 13:25:22

0
oyunun PAL Avrupa versyonu cıktı şimdi rpg nin en iyisi diyebilecegımız bu oyunu Erdinç İyikuldan video incelemesini bekliyoruz bu oyun bunu fazlasıyla hakediyor

guitarist999

28.6.2010 12:05:28

0
BU OYUN ÇOK ZOOOOOOOOR!!!!!

geoxid

22.6.2010 09:49:24

0
Oyunun kendince bir save sistemi var. Bence bildiğimiz anlamda save koymamalarının sebebi oyunu zorlaştırmak. Eğer oyunlara ayıracak çok vaktiniz yoksa bu oyundan uzak durun. Oyunda save şu şekilde işliyor. Bossa ulaşana kadar bir kaç tane kısayol var ve ilerledikçe bunları açabiliyorsunuz. Oyundan çıkıp tekrar girince kısa yoldan devam edebilirsiniz bütün haritayı dolaşıp yaratıkları tekrar kesmek yerine. Ayrıca bazı yerlerde girmemeniz gereken/belli levelden sonra girmeniz gereken yerler var. Yeterli level yokken girerseniz direk öldürüyorlar yada kaçmanız lazım :) En ufak bir konsantrasyon kaybı ölümünüz olabilir bu oyunda. Defans, heal, büyü ve atak zamanlarını staminanızı çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Aslında oyun online oynandığı için çok iyi bir save sistemi var, her item, her hareket servera kayıt oluyor. Başıma gelen birşey oyunu oynarken internetimin kopması oldu. Oyundan attı ve net bağlantısı istedi modemi resetledim ve haritada aynen kaldığım yerden devam ettim. Son olarak ufak bir tavsiye internetten bu oyun hakkında bol bol kaynak okuyun haritalara hazırlıklı girin.

bigbooss

22.6.2010 09:16:36

0
ölmeyen biri için öldükten sonra tekrardan başlamak sorun olmuyor doğru ama bossa kadar çoğu kez ölmeden rahatlıkla gidiyorum yalnız bossa gelince adı üstünde boss :) yapılan bir yanlış haraketiniz ölümle sonuçlanabiliyor ve sil baştan bir daha başlıyorsunuz , bossu öldürme taktiğini öğrenene kadar defalarca öldüğünüz oluyor ve sonuç olarak kafayı yiyor ama yinede ilginç bir şekilde oyuna daha çok bağlanarak oynamaya devam ediyorsunuz... herşey tamam save yeri olmaması tamam ama şu bosslardan önce bari save yeri koysalardı, onu geçtim inevertoya bile bakarken pause olmuyor, oyunda pause bile yok , bu bazen sizi çok zorluyor.

Dracaka

21.6.2010 21:47:08

0
Oyundan korktum ya ama denemekten zaman gelmez olmadı ygs lys den sonra oynarım

zack06

20.6.2010 23:39:05

0
quote:

Orijinalden alıntı: Şansal Çınar

Abi bu yazdıklarından zor olduğu ortaya çıkıyor yalnız.Ayrıca oyunun yapımcıları verdikleri bir röportajda başa dönme olayını sırf oyuncuya çile çektirmek için koyduklarını söylemişlerdi.Yani kasten yapılan bir şey.Oyunu basit bulan ve ölmeyen biri içinde bu olay sorun olmasa gerek.
pylede taktıklerde hep aynı zaten yuvarlanark kacmak her seyı basıtlsetırıyor bırazda reflex tabıkı ısedıgı kadar zorlanan oyunu aynı taktıkle oynadıgın zaman ne kadar zorlasabılır kı?

Antrim

20.6.2010 22:56:36

0
güzel inçeleme olmuş ama video inçelemelerde sadece 2 kişi var bunu 3,4 kişi daha yapıp daha fazla video inçeleme ile karşımıza çıksanız daha çok sevineçegimizi bilin.

Rai-gy

20.6.2010 21:21:07

0
quote:

Orijinalden alıntı: zack06 kendı gorusum olarak sunu belırtmelıyım kı oyun hıc o kadarda abartılacak kadar zor degıl tamam ılk oynayanlar ıcın asırı zor gelebılı kı oyun sonuna kadar o sekılde gıdecegıne garantı verebılırım ben yıllardır sayısız RPG bıtırdım ve oynamayada devam edıyorum bu oyunun tek zorlugu oldukten sonra tekrar basa donerek aynı seylerı tekrardan yapmak kı bırde oldugunuzu dusunursenız cınnet gecırmenız an meselesı oyun 7 kademelı zorluk derecesı var oyun tanıtımını yapan arkadasın dedıgı gıbı her oldugunuzde bızım ruhumuz ıle beslenen demonlar her oldugumuzde dunyayı karanlık hale getırerek kendılerını guclendırıyorlar ve zorlasıyorlar 7 kere ınsan formunda olurseız oyun belkı ımkansız derecede zorlasabılıyor
Abi bu yazdıklarından zor olduğu ortaya çıkıyor yalnız.Ayrıca oyunun yapımcıları verdikleri bir röportajda başa dönme olayını sırf oyuncuya çile çektirmek için koyduklarını söylemişlerdi.Yani kasten yapılan bir şey.Oyunu basit bulan ve ölmeyen biri içinde bu olay sorun olmasa gerek.

zack06

20.6.2010 21:07:42

+1
yazı cok ıyı saolasın kendı gorusum olarak sunu belırtmelıyım kı oyun hıc o kadarda abartılacak kadar zor degıl tamam ılk oynayanlar ıcın asırı zor gelebılı kı oyun sonuna kadar o sekılde gıdecegıne garantı verebılırım ben yıllardır sayısız RPG bıtırdım ve oynamayada devam edıyorum bu oyunun tek zorlugu oldukten sonra tekrar basa donerek aynı seylerı tekrardan yapmak kı bırde oldugunuzu dusunursenız cınnet gecırmenız an meselesı oyun 7 kademelı zorluk derecesı var oyun tanıtımını yapan arkadasın dedıgı gıbı her oldugunuzde bızım ruhumuz ıle beslenen demonlar her oldugumuzde dunyayı karanlık hale getırerek kendılerını guclendırıyorlar ve zorlasıyorlar 7 kere ınsan formunda olurseız oyun belkı ımkansız derecede zorlasabılıyor oyun oynarken hızlı bır sekılde ılerleyerek guc gosterısı sunup ben boyle oynarım dersenız eger ve taktık kullanmazsanız (yuvarlanma cok ıse yarıyor) oldugunuz yerde hemen olursunuz.. ben mesala http://demonssouls.wikidot.com verdıgım lınkten yardım alarak oynuyorum cokda zevkımı alıyorum desem yerıdır..sızede tavsıye ederım ıngılızcem yok dıyorsanız forum demon souls yardımlasma baslıgını 1. sayfadan ıtıbaren mutlaka okuyu derım delı bılgıler var. oyunu eger onlıne olarak oynarsanız dunyaların whıte yada black tendecy olma ıhtımalı cok az dıyebılırım cunku onlıne dakı butun oyuncuların ortalamalrına gore sızın yaptıklarınızda eklenerek sekıl alıyor eger offlıne oyarsanız ıstedıgınız dunyayı cok rahat bır sekılde whıte yada black yapabılırsınız (bende bunu goxxel arkadasımızdan ogrendım yoksa oyle oynayıp oynayıp nıye degısmıyor dıye sınır oluyordum) oyunu oynamanızı kesınlıkle tavsıye ederım muzıklerı olsun karakter tasarımları ve karakter seslendırmelerı olsun mukemmel mekanlar ve etkılesımler super derecede sımdıden ıyı eglenceler dılerım herkese

otanlar

20.6.2010 19:01:05

0
bide pc ye gelseydi...

YusufTimur

20.6.2010 18:48:40

0
Ben oyunu yeni alacağım da bölgesine karar veremedim bir türlü . 2. bölgeyi mi beklesem ?

Rai-gy

20.6.2010 18:30:59

0
Valla ps3'ün en iyi oyunalrından.Oynamayan varsa Avrupa versiyonunu kaçırmasın derim.

Luca Brasi

20.6.2010 18:27:25

0
demons souls un forumdaki konusunda en ufak ayrıntıya kadar yer verilmiş aslında ihtiyacı olanlar orayada göz gezdirebilir daha iyisi gelene kadar çünkü illaki bi yerde takılan olduysa o konunun içinde bulabiliyo nasıl geçieceğini.

BERGX

20.6.2010 18:25:03

0
Demon's Souls İncelemesini 25 haziranda pal versyonu cıkmasının ardından Erdinç İyikuldan Video incelemesini sabırsızlıkla bekliyoruz rpgde kuşkusuz en iyi oyun olan Demon's Souls hernekadar yanlıs satıs politiklarıyla karsılasmıs olsada gerek Amerika ve sonradan asyada fazlasıyla satıs yapmıstır ve simdi avrupada sıra oyunun oynanıs suresi 200 saat civarı oldugu göz onune alındıgında ve sıradısı piyasadaki tüm oyunlardan farklı oynanısı online sistemi tam anlamıyla oynadıgınız atmosferi fazlasıyla yasatan bir oyun Demon's Souls oyunun bundan once asya versyonunu alan cogu kişi eminim birkezdaha pal versyonuda alıp onuda bitirecektir fazla söze gerek yok youtubedaki gameplayler herseyi anlatıyor zaten

Bernhard

20.6.2010 18:18:31

0
Video inceleme ile ilgili birşeyler de düşünüyoruz arkadaşlar yakında. Ayrıca rehber konusunda da birşeyler yapmak istiyoruz.

Arsenic

20.6.2010 18:02:00

0
Öncelikle çok güzel inceleme olmuş elinize sağlık ama diğer bölgelere çok önceden çıktığı için normal inceleme milleti kesmez. Video inceleme isterük.

LeVO

20.6.2010 17:59:51

0
Eline sağlık alkan, süper bir inceleme.. Oynamak istediğim oyunların başında geliyor Demon's Souls, zorlayıcı oynanış sistemi ve RPG öğeleri, daha ne isterim :)

CBA

20.6.2010 17:58:59

0
elinize sağlık güzel inceleme olmuş oyun için birde rehber hazırlayabilirseniz çok güzel olur
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Demon's Souls Alkan Adakaner 9 / 10 oy
KÜNYE
Demon's Souls
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Editör Notu: Editörün Seçimi.
9,4
2.0
25
OY
7,5
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
İNCELEME VE ÖN İNCELEMELER
22 Eylül 2014 Pazartesi 7,0
Pixel Piracy Piksel piksel açık dünya korsan oyunu Pixel Piracy'i inceliyoruz. Samet Konuksal
18 Eylül 2014 Perşembe
World of Warships Ön İnceleme World of Tanks ve World of Warplanes'in ardından, World of Warships ile savaş denizlere taşınıyor! Tunahan Başol
2 Aralık 2013 Pazartesi
World of Tanks Xbox 360 Edition: Beta İnceleme Xbox 360'ta tank istilası başladı. Savaş alanında durumlar nasıl? Samet Konuksal
7 Kasım 2013 Perşembe 7,5
Football Manager 2014 Rekabetsiz ortam Football Manager serisini kötü yönde etkiliyor. Samet Konuksal
13 Ağustos 2013 Salı 8,8
Dragon's Crown Vanillaware, bir 2D aksiyon-rpg oyununun nasıl olacağının güzel bir örneğini sunuyor. Alkan Adakaner
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız