Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »
HAKKIMIZDA / İLETİŞİM

Merhaba!

          2009’un Mayıs ayında yayın hayatına başlayan Bölüm Sonu Canavarı, tüm gücü ile oyunseverlerin hizmetinde. Oyun dünyasından son haberler, videolar ve incelemelerin yanı sıra ağırlıklı olarak video inceleme ve stüdyo programlarıyla bezenmiş olan içeriğimizi, her geçen gün daha fazla geliştirerek, siz oyunseverlere özgün ve farklı bir yapı sunmanın peşindeyiz.

          Beta sürecinde başlayan maceramızı, yeni alt yapı ve tasarımımızla beraber farklı bir seviyeye çıkarttığımızı düşünüyorum. Biz Bölüm Sonu Canavarları, sizin de desteğiniz sayesinde oyun dünyası var olduğu sürece, hem oyunların sonunda hem de burada sizlerle beraber olacağız.

Gün OKSAY Kurucu ve Yayın Direktörü
Founder & Executive Director
E-Posta Twitter Facebook
Mesut ÇEVİK Genel Yayın Yönetmeni
Editor in Chief
E-Posta Twitter Facebook
Tunahan Safdır Kıdemli video editör
Senior video editor
E-Posta Twitter Facebook
Numan ÇEBİ Baş Tasarım Sorumlusu
Chief Design Officer
E-Posta DH WebSite Twitter Google Facebook
Hakkı Yağız ERDİNÇ Yazılım Geliştirme Müdürü
Software Developer
E-Posta Twitter Facebook
Sırrı KARAASLAN Reklam Satış Sorumlusu
Advertising Sales Responsible
E-Posta
Her türlü geribildirimleriniz ve editörlük başvurularınız için iletisim@bolumsonucanavari.com adresine e-posta atabilir veya yandaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Sahibi:  Donanım Haber Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti. Adres:  Değirmen Sokak, Şaşmaz Sitesi, Cemal Bey İş Hanı, A Blok, No:11/39-42, K:10 -               Kozyatağı, Kadıköy / İstanbul Telefon: +90 (216) 410 28 50 Faks:      +90 (216) 410 06 29 Not: Site ve forum içeriği ile ilgili sikayetleriniz için, ilgili mesajın yanındaki şikayet butonunu veya forum destek servisini kullanınız.
Ad, Soyad
E-Posta Adresi
9 + 2 = ?