Star Wars The Old Republic'in Bir Sonraki Genişlemesi Legacy of the Sith Oldu HABER 04 Temmuz - Mehmet Tandoğan BioWare, ücretsiz oynanabilen MMO Star Wars The Old Republic oyunu için en son genişleme paketini açıkladı.
Star Wars: The Old Republic Steam'de Yayınlandı HABER 21 Temmuz - Gazali Çetinkaya 2011'de çıkışını gerçekleştiren oynaması ücretsiz MMORPG şimdi Steam'de.
Star Wars: The Old Republic, Bugüne Kadar 1 Milyar Dolara Yakın Gelir Elde Etmiş HABER 31 Ekim - Özgür Eroğlu 20 Aralık 2011'de Star Wars'un çevrimiçi rol yapma oyunu Star Wars: The Old Republic'ten, Electronic Arts'ın elde ettiği gelir açıklandı.
Star Wars: The Old Republic’in Onslaught Ek Paketi Ekim’de Geliyor HABER 30 Ağustos - Özgür Eroğlu Onslaught ek paketi 22 Ekim'de geliyor.
SWTOR Ek Paketi Knights of the Fallen Empire Duyuruldu HABER 15 Haziran - Samet Konuksal Star Wars MMO'su için yeni ek paket duyurusu yapıldı.
Star Wars: The Old Republic'in Yeni Ek Paketinin Duyurusu Ertelendi HABER 01 Ekim - Ömür Gencer Bioware oyunun yeni ek paketini normalde bir kaç hafta sonra duyuracağını açıkladı.
Star Wars: The Old Republic'in 3.0 Güncellemesi Bu Ay Detaylandırılacak HABER 13 Eylül - Ömür Gencer Bioware'den Bruce Maclean oyunun yeni güncellemesi hakkında konuştu.
SW:TOR'un Galactic Strongholds Paketi için Bir Video Yayınlandı HABER 13 Ağustos - Ömür Gencer Bu ek paketle oyunda bir ev sahibi olabileceksiniz.
SW:TOR Galactic Strongholds Çıkış Tarihi Belli Oldu HABER 19 Mart - Samet Basri Taşlı Kendi evinize sahip olmanızı sağlayacak olan eklenti paketinin çıkış tarihi belli oldu.
Old Republic ile Uzayda Savaşma Zamanı HABER 20 Ocak - Samet Basri Taşlı Aylık ücret ödeyen oyunculardan sonra, SWTOR ekibinin seçtiği Erken Erişim Üyeleri de yeni ek paket Galactic Starfighter'ı deneyebilecek.
BSC KÜNYESİ
Star Wars: The Old Republic
+ TAKİBE
AL
29 kişi bu oyunu takip ediyor.