Path of Exile için 3.15 Genişlemesi 15 Temmuz'da Geliyor Final Fantasy 14, Steam'de Eşzamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı

Star Wars The Old Republic'in Bir Sonraki Genişlemesi Legacy of the Sith Oldu

04.07.2021 09:59 - Mehmet Tandoğan

 
 
BioWare, ücretsiz oynanabilen MMO Star Wars The Old Republic oyunu için en son genişleme paketini açıkladı ve bu genişlemenin adı Legacy of the Sith oldu. İçerik, Star Wars The Old Republic'in çıkışından bu yana on yıllık bir süre içindeki ilk büyük içerik olarak açıklandı. Legacy of the Sith aynı zamanda Shadows of the Underworld adlı bir sonraki Galaktik Sezonun da başlangıcı olarak karşımıza çıkıyor.
 
Legacy of the Sith, oyuncuları yeni İmparatorluk ve Cumhuriyet hikayelerini deneyimleyebilecekleri yeni konumlara götürecek. Yeni yerler Manaan ve Elom yeni güncelleme ile oyuna dahil olacak. Elom hikayesi tek başına veya çok oyunculu olarak oynanabilecek. Yeni konumlara ek olarak Legacy of the Sith, oyunculara dövüş stillerini değiştirme seçeneği de verecek.
 
BioWare ayrıca yenilenen bir karakter oluşturma sistemi ve Star Wars The Old Republic'in oynanışındaki genel iyileştirmelerle oyun deneyimini geliştirmeye çalışacak. Legacy of the Sith 2021 kışında piyasaya sürülecek. 
 
 

Kaynak Thesixthaxis
Tweet
rpg bioware lucas arts pc star wars mmorpg
Path of Exile için 3.15 Genişlemesi 15 Temmuz'da Geliyor Paylaş Final Fantasy 14, Steam'de Eşzamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Star Wars: The Old Republic
+ TAKİBE
AL
29 kişi bu oyunu takip ediyor.