Old Republic'ten Yeni Bir Video HABER 28 Şubat - Ersin Kılıç Dragon Age : Origins ve Mass Effect 2 ile kalitesini bir kez daha konuşturan Bioware'ın üzerinde çalıştığı en önemli projelerden biri olan Star Wars : The Old Republic'ten yeni bir video daha geldi.
Old Republic'ten Taris Gezegeni Resimleri HABER 13 Şubat - Ersin Kılıç EA Games'in geçtiğimiz günlerde 2011 mali döneminde çıkacağını açıkladığı Star Wars Old Republic'te yer alan Taris gezegeni oyunun resmi sitesinde gözüktü.
SW: Old Republic, 2011'den Önce Çıkmayacak HABER 12 Ocak - Ersin Kılıç Star Wars fanlarının ve online oyun severlerin büyük merakla beklediği yeni Star Wars oyunu Old Republic, 2011 bahar aylarından önce çıkmayacak.
Alderaan Gezegeni Old Republic'te Yer Alacak HABER 28 Kasım - Ersin Kılıç Star Wars serisinin merakla beklenen yeni online oyunu Star Wars : Old Republic için yeni haberler var. Oyunun yapımcısı olan Bioware firması Alderaan gezegeninin oyunda olacağını açıkladı.
Son SW Old Republic Sınıfları Açıklandı HABER 24 Kasım - Ersin Kılıç Şu sıralar Dragon Age : Origins ise gündemde olan Bioware'ın yapımına devam ettiği iddialı oyunlarından biri olan Star Wars : Old Republic'in son iki sınıfı da açıklandı.
Old Republic'e Yeni Bir Sınıf Daha HABER 07 Kasım - Ersin Kılıç Online oyunlar arasında en çok beklenenlerden biri olan Star Wars : Old Republic için yeni bir sınıf daha açıklandı.
Old Republic için Jedi Knight Sınıfı Açıklandı HABER 31 Ekim - Ersin Kılıç PC oyuncularının en çok beklediği oyunların başında gelen Star Wars : Old Republic için Jedi Knight sınıfı açıklandı.
SW : Old Republic için Yeni Video ve Görseller HABER 14 Eylül - Ersin Kılıç Bioware'ın özenle hazırladığı yeni Star Wars MMO oyunu Old republic için yeni bir video ve mekan tasarımları yayınlandı.
Kotor, Steam'da Satışa Sunuldu HABER 07 Eylül - Ersin Kılıç Önümüzdeki sene piyasaya çıkması beklenen Star Wars : Old Republic rüzgarı hemen hemen her fuarda esmeye devam ediyor. Star Wars fanları için ise güzel bir fırsat Steam tarafından sunuldu.
Old Republic'ten Yeni Oynanış Videoları HABER 07 Eylül - Ersin Kılıç Dün sona eren Pax fuarından yeni medya ve ekran görüntüleri yayınlanmaya devam ediyor. Fuarda oynanabilir olarak bulunan Old Republic'in de oynanış videoları ortaya çıktı.
Star Wars : The Old Republic Çıkış Tarihi? HABER 11 Ağustos - Ersin Kılıç Fransız, Star Wars Fan sitesi PC için merakla beklenen Star Wars : The Old Republic için çıkış tarihi belirtti.
BSC KÜNYESİ
Star Wars: The Old Republic
+ TAKİBE
AL
29 kişi bu oyunu takip ediyor.