Blizzard, Moba Oyunu Heroes of the Storm'a Artık Yeni İçerik Gelmeyeceğini Duyurdu HABER 10 Temmuz - Mehmet Tandoğan Gelecekteki güncellemeler, denge değişiklikleri ile beraber hatalara odaklanacak.
Hogger, Nexus'a Giriş Yapmaya Hazırlanıyor HABER 24 Kasım - Gazali Çetinkaya Riverpaw Sürüsü'nün kötü şöhretli şefi ve Elwynn Ormanı'nın Belası, şimdi Heroes of the Storm test sunucusunda!
Heroes of the Storm'un Karma Etkinliği CraftWars Başladı HABER 09 Eylül - Gazali Çetinkaya Efsanevi karakterler yeni kostümleri ve ünvanlarıyla göz dolduracak! Örneğin Bıçaklar Kralı bir Arthas ya da Dominion İmparatoru bir Anduin'e ne dersiniz?
Overwatch'tan Mei Şimdi Heroes of the Storm'da HABER 24 Haziran - Gazali Çetinkaya Ayrıca Nexus Anomalisi adı verilen hava olayları oyuna ayrı bir heyecan katarken yepyeni görevler, kostümler, binekler ve fazlası sizi bekliyor.
Overwatch'tan Mei, Heroes of the Storm'a Katılıyor HABER 16 Haziran - Gazali Çetinkaya Heroes of the Storm bu yaz 5 yaşına girmeye hazırlanırken, yeni bir kahraman, Nexus anomalisi ve etkinlik test sunucularında oyuncuların denemesine sunuldu.
Yok Edici Deathwing Şimdi Heroes of the Storm'da HABER 04 Aralık - Gazali Çetinkaya Dünyalar Yıkan olarak tanınan devasa ejderha Deathwing, şimdi Heroes of the Storm'da!
Tecrübeli Blizzard Geliştiricileri Dustin Browder, Eric Dodds ve Jason Chayes Şirketten Ayrıldı HABER 31 Ekim - Gazali Çetinkaya Dustin Browder (Heroes of the Storm yönetmeni, StarCraft II baş tasarımcısı), Eric Dodds (Hearthstone yönetmeni) ve Jason Chayes (Hearthstone prodüksiyon yönetmeni).
Deathwing Heroes of the Storm'a Geliyor HABER 23 Ekim - Gazali Çetinkaya Azeroth'un en kadim ejderhası Heroes of the Storm'a geliyor.
Heroes of the Storm'un Yeni Karakteri Qhira HABER 30 Temmuz - Gazali Çetinkaya Çok yönlü ve acımasız bir yakın dövüşçü suikastçı olan Qhira ile Nexus’un tozunu attıracaksınız.
Heroes of the Storm'a Yeni Güncelleme Geldi HABER 09 Aralık - Berkay Öztürk Yeni güncellemeyle beraber haftalık ücretsiz karakter sayısı artıyor.
Devran Döndü: Bu Sefer Hileciler Blizzard'ı Dava Ediyor HABER 01 Aralık - Samet Konuksal Hile programı yazılımcılarına çok çektiren Blizzard, bu kez onlar tarafından davalık oldu.
BSC KÜNYESİ
Heroes of the Storm
+ TAKİBE
AL
18 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA