Blizzard'ın MOBA Oyunundan İki Oynanış Videosu! HABER 24 Aralık - Samet Konuksal Oyun nasıl bir şeye benziyor daha iyi görebiliyoruz.
Blizzard'ın Yeni MOBA'sından İlk Detaylar HABER 08 Kasım - Samet Konuksal Efsane karakterleri bir araya toplayacak olan oyundan bilgiler ortaya çıktı.
Heroes of The Storm'a Yeni Bir Video ve Beta! HABER 08 Kasım - Beril Sergün Bütün sevdiğiniz Blizzard kahramanları bu videoda toplandı, ayrıca beta kayıtları da başladı.
Heroes of the Storm'u StarCraft Ekibi Geliştiriyor HABER 08 Kasım - Samet Konuksal Blizzard'ın MOBA'sında kimler bulunuyor?
Heroes of the Storm'dan İlk Sanatsal Çalışma HABER 07 Kasım - Talha Aynacı MOBA türüne adım atmaya hazırlanan Blizzard'ın heyecan verici oyunundan ilk görüntü ve kahramanlar.
Blizzard, Heroes of the Storm'u Duyurdu HABER 18 Ekim - Samet Konuksal Blizzard All Stars'ın adı yeniden değişti.
Blizzard'ın Yeni Duyurusuyla İlgili Bilgiler HABER 13 Mart - Samet Konuksal Blizzard PAX East fuarında ne duyuracak?
Blizzard All-Stars'da İşler Yolunda Gidiyor HABER 22 Ocak - Samet Konuksal Uzun süredir haber alınamayan Blizzard All-Stars'da işler yolunda gidiyormuş.
Valve ve Blizzard, DOTA Konusunda Anlaştı HABER 12 Mayıs - Samet Konuksal Valve ve Blizzard anlaştı, Blizzard Dota'nın ismi değişti.
Blizzard DOTA da Neyin Nesi? HABER 26 Ekim - Samet Konuksal Blizzard'dan niye DOTA oyunu geliyor? İşte cevabı...
Blizzard DOTA Ücretsiz Olabilir HABER 22 Ekim - Samet Konuksal Peki ama nasıl olacak?
BSC KÜNYESİ
Heroes of the Storm
+ TAKİBE
AL
18 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA